STS
fot. Valve

Szczepienia i maski. Valve ogłasza warunki obecności na trybunach The International 2021

Jubileuszowa, dziesiąta edycja The International mierzyła się dotychczas z wieloma problemami. Doszło przecież nie tylko do zmiany daty rozegrania imprezy, ale nawet do jej całkowitego przeniesienia. Wygląda jednak na to, że teraz w końcu uda się ją zorganizować. Wejściówki czekają na nabywców! Dziś bowiem Valve ogłosiło dzień, w którym ruszy sprzedaż biletów. Wszyscy fani Doty […]

Jubileuszowa, dziesiąta edycja The International mierzyła się dotychczas z wieloma problemami. Doszło przecież nie tylko do zmiany daty rozegrania imprezy, ale nawet do jej całkowitego przeniesienia. Wygląda jednak na to, że teraz w końcu uda się ją zorganizować.

Wejściówki czekają na nabywców!

Dziś bowiem Valve ogłosiło dzień, w którym ruszy sprzedaż biletów. Wszyscy fani Doty 2, którzy chcieliby uczestniczyć w mistrzostwach świata, powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 22 września. To właśnie wtedy o godzinie 11:00 pod tym adresem otwarta zostanie strona, na której nabyć będzie można wejściówkę. Te dostępne będą w kilku wariantach, także cenowych. Bilety na pierwszą i drugą część imprezy głównej (tj. na 12-13 i 14-15 października) kosztować będą po ok. 230 zł. Z kolei osoby, które 16 i 17 października będą chciały śledzić finałową fazę zmagań, będą musiały liczyć się z wydatkiem rzędu ok. 925 zł.

Nie wszyscy wejdą na trybuny

Niemniej w związku z trwającą pandemią COVID-19 organizatorzy postanowili wdrożyć istotne obostrzenia. Przede wszystkim wszyscy kibice będą musieli przedstawić certyfikat poświadczający, że co najmniej dziesięć dni przed startem zawodów przejęli drugą dawkę szczepionki. Ponadto wymagane będzie również posiadanie maseczki. Niespełnienie któregokolwiek z tych warunków oznaczać będzie, że nie zostaniemy wpuszczeni na teren Arena Naţională w Bukareszcie. Dodatkowo przypomniano także, by osoby przybywające spoza granic Rumunii dokładnie zwróciły uwagę na dodatkowe zalecenia dotyczące krajów, z których przyjadą.

The International 10 rozegrane zostanie między 7 a 17 października w Bukareszcie. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 40 018 195 dolarów, co jest najwyższym wynikiem w całej historii organizowanych przez Valve imprez.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowy Jastrząb w Gnieździe. x-kom AGO znów z sześcioosobowym składem CS:GO

Jak zapowiadano, tak też się stało. x-kom AGO ponownie stawia na sześcioosobowy skład CS:GO. Miejsce Pawła "reatza" Jańczaka, który w wakacje przeniós...