STS
fot. ESL/Adela Sznajder

Bilety na IEM Katowice 2022 – ile kosztują, kiedy rusza sprzedaż?

Kilka dni temu ESL Gaming oficjalnie ogłosiło, że po raz pierwszy od 2019 roku Intel Extreme Masters Katowice ponownie będzie turniejem z udziałem kibiców. W 2022 roku katowicki Spodek ponownie ma odlecieć za sprawą głośnego dopingu entuzjastów esportu. IEM czeka na kibiców Ponownie wstęp na teren imprezy będzie bezpłatny. Niemniej prowadzona będzie również sprzedaż biletów […]

Kilka dni temu ESL Gaming oficjalnie ogłosiło, że po raz pierwszy od 2019 roku Intel Extreme Masters Katowice ponownie będzie turniejem z udziałem kibiców. W 2022 roku katowicki Spodek ponownie ma odlecieć za sprawą głośnego dopingu entuzjastów esportu.

IEM czeka na kibiców

Ponownie wstęp na teren imprezy będzie bezpłatny. Niemniej prowadzona będzie również sprzedaż biletów dla osób, które chcą mieć gwarancję miejsc siedzących i nie uśmiecha im się stanie w kilometrowej kolejce. Tego typu fani powinni przygotować się na 23 września na godzinę 14:00, bo właśnie wtedy oficjalnie wystartuje dystrybucja wejściówek na zawody w Katowicach. Owe wejściówki dostępne będą w kilku wariantach, które różnic się będą ceną oraz tym, co gwarantują – najtańsze bilety za 95 zł pozwolą nam wejść na jeden z trzech dni fazy pucharowej i zająć miejsce w górnych rejonach Spodka. Z kolei najdroższa opcja, tzw. God Mode, to wydatek rzędu 6 tysięcy złotych, wraz z którym otrzymujemy m.in. torbę z upominkami, dostęp do strefy VIP, a także nocleg w czterogwiazdkowym hotelu.

Turniej CS:GO w ramach IEM Katowice 2022 odbędzie się między 15 a 27 lutego 2022 roku. Niemniej pierwsze dni imprezy odbywać się będą bez udziału publiki. Ta swoich zobaczy swoich ulubieńców w akcji 25-27, gdy zmagania przeniosą się do Spodka. Wtedy też rozgrywana będzie faza pucharowa, która pozwoli wyłonić nowego mistrza prestiżowych zawodów.  A walka toczyć się będzie o nie byle co, bo przecież łączna pula nagród wyniesie okrągły milion dolarów, o które rywalizować będą w sumie 24 zespoły.

>> SPRZEDAŻ BILETÓW <<

W tym miejscu warto zwrócić uwagę na istotny element regulaminu opublikowanego z okazji ruszającej sprzedaży. Dotychczas ograniczenia w dostępie na teren Spodka dotyczyły wyłącznie wieku i np. osoby poniżej 13. roku życia mogły wejść na zawody wyłącznie z rodzicami. Tym razem sytuacja zmiła się w związku z trwającą pandemią. Każdy, kto będzie chciał uczestniczyć w wydarzeniu, będzie musiał przedstawić również ważny certyfikat szczepienia na COVID-19 lub też przebycia wspomnianej choroby. Nieokazanie takiego certyfikatu równoznaczne będzie niemożnością udziału w IEM Katowice 2022.  Pełny regulamin znaleźć można pod tym adresem.

Co warte wspomnienia, cztery dni później, tj. 27 września o godzinie 14:00, ruszy również sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters Cologne 2021, które odbędzie się 5-17 lipca, a na ostatnie trzy dni przeniesie się do legendarnej Lanxess Areny.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Otwarta beta Call of Duty: Vanguard już w ten weekend

Od premiery Call of Duty: Vanguard dzielą nas już niespełna trzy tygodnie. Mimo to jednak już teraz będziemy mieli okazję, by przekonać się, jak wyglą...