STS
fot. twitter.com/teamheretics

Amilwa przeniesiony na ławkę rezerwowych Heretics

W połowie lipca ze względu na problemy zdrowotne, z którymi borykał się Ardis „ardiis” Svarenieks, Łotysz został odsunięty od składu Teamu Heretics, a jego miejsce zajął wówczas Amine „Amilwa” Saidi. Jak się okazuje, młody Francuz po dwóch miesiącach gry w hiszpańskiej organizacji również został przeniesiony na ławkę rezerwowych, a sam zawodnik rozgląda się już za nowym zespołem.

Amilwa odsunięty od Teamu Heretics

Młody Francuz przed dołączeniem do europejskiej formacji występował w takich zespołach jak volvo peek oraz Reject$, gdzie grał m.in. z Felixem „alorante” Brandlem, który aktualnie znajduje się w głównym składzie Teamu Heretics. Powodem przesunięcia Amilwy na ławkę rezerwowych mogą być słabe wyniki drużyny, m.in. porażka przeciwko Teamowi Vitality w VCT 2021: Europe Stage 3 Challengers 2 – Closed Qualifier oraz zaskakująca przegrana przeciwko UCAM Esports Club w LVP – Rising Series #3 Spanish Qualifier.

Na pewno są to dość rozczarowujące rezultaty dla hiszpańskiej organizacji, gdyż jeszcze pod koniec ubiegłego roku była zdecydowanie jedną z najlepszych drużyn w Europie, czego dowodem jest wygrana europejskiego First Strike’a oraz zajęcie drugiego miejsca podczas VCT 2021: Europe Stage 1 Masters, gdzie w finale musieli uznać wyższość Acend. Z pewnością już niedługo europejska formacja rozpocznie testy, które będą miały wyłonić nowy nabytek Teamu Heretics, a sam Amilwa rozgląda się już za nowym zespołem.

Na ten moment skład Teamu Heretics prezentuje się następująco:

  • Christian „lowel” Garcia Antoran
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Ondřej „MONSTEERR” Petrů
  • Felix „al0rante” Brandl
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NAVI z szansami na fotel lidera European League Stage 3

Trzeci etap European League 2021 w Rainbow Six: Siege nie zwalnia tempa. Dopiero co zakończyła się trzecia kolejka, a tymczasem już dziś rusza kolejka...