STS
fot. Valve

Zmiany we Fnatic po TI. Dwóch graczy opuszcza skład Doty 2

Fnatic jechało na The International 10 ze sporymi nadziejami. I chociaż ostatecznie podopieczni brytyjskiej organizacji finiszowali na miejscach 9-12., co było najlepszym wynikiem od 2016, to i tak liczono na nieco więcej. Nic więc dziwnego, że dziś poinformowano o kadrowych przetasowaniach w szeregach pomarańczowo-czarnych. Fnatic zmienia po The International Swoją zaledwie kilkumiesięczną przygodę z legendarną […]

Fnatic jechało na The International 10 ze sporymi nadziejami. I chociaż ostatecznie podopieczni brytyjskiej organizacji finiszowali na miejscach 9-12., co było najlepszym wynikiem od 2016, to i tak liczono na nieco więcej. Nic więc dziwnego, że dziś poinformowano o kadrowych przetasowaniach w szeregach pomarańczowo-czarnych.

Fnatic zmienia po The International

Swoją zaledwie kilkumiesięczną przygodę z legendarną organizacją zakończyli Ng „ChYuan” Kee Chyuan oraz Yang „Deth” Wu Heng. Malezyjczyk zasilił zespół w kwietniu tego roku, zaś Singapurczyk dołączył do niego dwa miesiące później. Obaj nie mieli więc zbyt wielu okazji, by dostatecznie zgrać się ze swoimi kolegami i pokazać z na tyle dobrej strony, by zapewnić sobie dłuższy angaż. Warto wszak wspomnieć, że umowy ChYuana i Detha obowiązywały tylko do końca TI i teraz wygasły. A to oznacza, że wspomniana dwójka może od teraz swobodnie rozglądać się za nowym domem, podczas gdy Fnatic musi rozpocząć poszukiwania graczy na pozycje numer dwa oraz trzy.

Nasza drużyna nie miała wcześniej okazji, by się sprawdzić, ale mimo to udało jej się przejść przez eliminacje SEA, dzięki czemu pojawiliśmy się w Rumunii. I chociaż zarówno Deth, jak i ChYuan byli debiutantami, to w starciu z najlepszymi zespołami świata dali z siebie wszystko. Mimo że nasza przygoda z TI10 była krótka, zapadła nam ona w pamięci i cieszymy się, że mogli oni być jej częścią. Nie jest łatwo żegnać tak fantastyczny graczy. Ale sezon się skończył, drużyna musi określić swoje cele i kierunek na przyszłość, a przecież zawodnicy również mają swoje własne plany. […] Zawsze będziemy wdzięczni za ich nieoceniony wkład w grę w barwach Fnatic – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie organizacji.

W tej sytuacji skład Fnatic prezentuje się następująco:

  • Marc Polo Luis „Raven” Fausto
  • Anucha „Jabz” Jirawong
  • Djardel Jicko B. „DJ” Mampusti
  • Lee „SunBhie” Jeong-jae – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
hades ENCE

Ich pierwszy Major CS:GO. Debiutanci, którym warto się przyjrzeć

Przez ostatnie dwa lata nie mieliśmy okazji, by śledzić zmagania najlepszych graczy CS:GO na Majorze. A to oznacza, że wielu młodych zawodników, którz...