Na transferowym rynku League of Legends jest naprawdę gorąco! Od kilku dni codziennie otrzymujemy kolejne przecieki z różnych źródeł na temat czołowych drużyn z całego globu, jak i tych rywalizujących na scenach lokalnych. Tym razem poznaliśmy prawdopodobną przyszłość Pawła "Woolite'a" Pruskiego. Rodzimy AD carry ma nadal reprezentować barwy Misfits Premier.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Woolite to bez dwóch zdań jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich strzelców. Zawodnik przez długi czas rywalizował w Polsce, miał też okazję grać na najwyższym europejskim poziomie, a w 2021 roku był podopiecznym Misfits Premier. Pod banderą tej organizacji Paweł Pruski wywalczył wicemistrzostwo i mistrzostwo La Ligue Française odpowiednio wiosną oraz latem. MSFP okazało się też najlepsze w LFL 2021 Finals, turnieju podsumowującym cały sezon na francuskiej scenie League of Legends. Mimo że Polak i jego kompani na pewno oczekiwali lepszych rezultatów podczas European Masters (doszli do ćwierćfinału wiosną i półfinału latem), to i tak rok 2021 był dla nich udany.

Nie będzie awansu do LEC

Z uwagi na dobre występy Woolite'a wiele osób oczekiwało, że otrzyma on szansę na występy w League of Legends European Championship. Na ten moment wszystko wskazuje jednak, że tak się nie stanie. Jak bowiem podaje LEC Wooloo, Pruski ma podpisać nowy kontrakt z Misfits Premier. Oznaczało to będzie, że zawodnik w 2022 roku także występować będzie we francuskiej lidze regionalnej. Istnieje co prawda możliwość, że Króliki przeniosą Pruskiego do składu LEC na przykład, gdy podstawowy ADC dozna kontuzji lub jego występy nie będą zadowalające, ale są to jedynie przypuszczenia.

Trzech Polaków w Misfits Premier?

Jeśli wierzyć plotkom, Woolite nie będzie jedynym przedstawicielem rodzimej sceny LoL-a w Misfits Premier. Z plotek wynika, że na środkowej alejce grał będzie Mateusz "Czajek" Czajka, zaś głównym szkoleniowcem ma być Paweł "delord" Szabla. Zespół uzupełnić mają również Joel "Irrelevant" Miro Scharoll (niemiecki toplaner), Kristian "TynX" Østergaard Hansen (duński dżungler) i Mertai "Mersa" Sari (grecki support).

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, tak będzie prezentować się skład Misfits Premier:

Misfits Joel "Irrelevant" Miro Scharoll
Kristian "TynX" Østergaard Hansen
Mateusz "Czajek" Czajka
Paweł "Woolite" Pruski
Mertai "Mersa" Sari
Paweł "delord" Szabla