Adam "Adam" Maanane przebojem wdarł się do League of Legends European Championship tuż przed startem letniego splitu. 19-letni toplaner swoje umiejętności zaczął udowadniać w zasadzie od razu po dołączeniu do Fnatic. Niemniej wszystko wskazuje na to, że Francuz przyszły sezon LEC rozpocznie w innych barwach.

Warto pamiętać, że Adam w zaledwie kilkanaście miesięcy przeszedł drogę od drugiej ligi francuskiej do najwyższej klasy rozgrywkowej na Starym Kontynencie. Coś takiego nie zdarza się często. Choć ostatniej ekipie Francuza nie udało się zdobyć żadnego trofeum, to dostała się ona na Worlds 2021, gdzie nie przebrnęła przez fazę grupową. Mierny 2021 rok w wykonaniu Fnatic zwiastował przebudowę. Ta właśnie ma miejsce.

Adam w BDS?

Ogromne zmiany u czarno-pomarańczowych mają również dotyczyć górnej alejki, na której w ostatnich miesiącach występował Adam. Jak jednak podaje Upcomer, Francuz w tym okienku transferowym zmieni klubowe barwy. Gracz ma stać się członkiem drużyny, która w styczniu zadebiutuje w LEC. Mowa tu oczywiście o Teamie BDS, który miejsce w zmaganiach wykupił od FC Schalke 04 Esports.

Na ten moment nie dostaliśmy żadnych oficjalnych informacji na temat reprezentantów BDS. W kuluarach mówi się o tym, że barw drużyny mają bronić m.in. Jakub "Cinkrof" Rokicki i Matthew „xMatty” Coombs.

Aktualne informacje na temat transferów na scenie LoL-a znajdziecie tutaj: