Czyżby zapowiadało się na kolejnego Polaka w Ligue Française de League of Legends? Na to wskazują źródła portalu Upcomer, które twierdzą, że jeden z naszych rodaków może stać się częścią składu Elyandra Esport. Oskar "Raxxo" Bazdyło według przecieków miał dojść do porozumienia wraz z organizacją. Obok niego do formacji mają też dołączyć Lucas “Badlulu” Piochaud oraz Jonas “Memento” Elmarghichi.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Nowa organizacja, nowe twarze i Raxxo

Wielu fanów francuskiej ligi legend z pewnością już o tym wie, ale dla reszty nazwa drużyny może wydawać się enigmatyczna. Elyandra to organizacja, która dostała się do LFL na drodze turnieju promocyjnego. Teraz przymierza się do stworzenia składu mogącego stanąć do walki z najlepszymi w danym regionie. Dla Badlulu będzie to debiut na tym poziomie rozgrywek, gdyż wcześniej występował w barwach Solary Academy w drugiej dywizji. Memento może już być nieco bardziej znajomą twarzą dla wielu osób śledzących europejską scenę. Zawodnik ten grał na najwyższym szczeblu rozgrywek na Starym Kontynencie w takich ekipach jak Giants Gaming, Team ROCCAT czy też FC Schalke 04.

Ekscytującą wiadomością dla polskich fanów będzie z pewnością doniesienie o tym, że na pozycji wspierającego Elyandra rozpatruje właśnie Raxxo. Polak znany jest głównie z występów w trykocie K1CK, z którym dotarł aż do finału European Masters. W ostatnim czasie dołączył do składu Axolotl Esports, by rywalizować w tamtejszym turnieju Iberian Cup. Jeśli plotki okażą się jednak prawdziwe, będziemy mieli kolejnego rodaka występującego na francuskiej ziemi. A jak wszyscy wiemy, tamtejsze rozgrywki stoją na bardzo wysokim poziomie. W odpowiedzi na te pogłoski 25-latek postanowił na swoim twitterze dolać trochę oliwy do ognia, witając się z wszystkimi po francusku: