W niedzielnym spotkaniu eliminacyjnym BeContender #2 Incognito zmierzyło się z REBORN. Po ciężkim boju to jednak formacja Przemysława "KEREME" Bogdanowicza okazała się lepsza w tym starciu, tym samym awansując do finału drabinki przegranych, gdzie czeka już Ownage.

Incognito 2 : 1 REBORN
Ascent 8:13 Fracture 13:9 Split 13:4

Incognito pozostaje na placu boju

Premierową mapą w spotkaniu eliminacyjnym drabinki przegranych był Ascent, gdzie dobre rozpoczęli podopieczni Patryka "Patr1ka" Hronowskiego. Mimo dobrego początku to ekipa Dawida "Sosny" Sosnowskiego zainaugurowała swój zwycięski marsz. W świetnej dyspozycji znajdował się duet Adama "Magniego" Sznajdera oraz Roberta "Wolly'ego" Urbaniaka, który konsekwentnie runda po rundzie eliminował swoich przeciwników. Finalnie dobra dyspozycja synergii doświadczenia z młodzieńczym polotem okazała się zbyt trudnym wyzwaniem dla Incognito, tym samym dość nieoczekiwanie REBORN wysunęło się na prowadzenie 1:0 w całej serii.

Chwilę później zawodnicy obu zespołów zameldowali się na Fracture, gdzie ponownie to ekipa dowodzona przez KEREME wygrała rundę pistoletową. Kiedy wydawać się mogło, że wszystko idzie po jej myśli, Magni i spółka zdecydowali się pokrzyżować nieco jej plany. Ponownie to duet wspierającego i duelisty z REBORN wykonywał świetną robotę na serwerze, jednak Denis "6ix" Madeja dał sygnał do ataku swojej formacji. Podopieczni Patr1ka powrócili na Fracture w wielkim stylu, doprowadzając tym samym do trzeciej mapy w tej serii.

Ostatnią areną w tej batalii był Split, który od samego początku został zdominowany przez graczy Incognito. Starania drużyny Sosny okazały się niewystarczające w starciu ze świetnie dysponowanym zespołem KEREME, który bez większych przeszkód pokonał swoich rywali rezultatem 13:4, tym samym wygrywając całą serię wynikiem 2:1. Dzięki temu triumfowi Incognito awansuje do finału drabinki przegranych, gdzie zmierzy się z Ownage o awans do wielkiego finału drugiej edycji BeContender, a natomiast REBORN pożegnało się już z lanowymi rozgrywkami, zajmując czwartą lokatę.

Harmonogram dzisiejszych spotkań BeContender #2:

21 listopada
15:00 Ownage vs Incognito BO3
18:00 AWARIA vs TBD BO3

Transmisja z polskim komentarzem ze wszystkich spotkań rozgrywanych w ramach BeContender #2 dostępna będzie oficjalnym kanale BeChampions za pośrednictwem platformy Twitch. Pula nagród w tym turnieju wynosi 10 tysięcy złotych.