STS
Bdd, Gen.G Esports, Worlds 2021
fot. Riot Games/Michał Konkol

Zmiany w Korei – Gen.G, NS RedForce i kt Rolster prezentują nowych graczy

Karuzela transferowa na scenie League of Legends ani myśli zwolnić tempa. Ciągle docierają do nas kolejne informacje dotyczące roszad między czołowymi drużynami LoL-a – nie tylko w Europie i Ameryce Północnej, ale też w Korei Południowej. Dziś dowiedzieliśmy się oficjalnie o dwóch nowych nabytkach w Gen.G Esports oraz o rozstaniu tej drużyny z dotychczasowym midlanerem. […]

Karuzela transferowa na scenie League of Legends ani myśli zwolnić tempa. Ciągle docierają do nas kolejne informacje dotyczące roszad między czołowymi drużynami LoL-a – nie tylko w Europie i Ameryce Północnej, ale też w Korei Południowej. Dziś dowiedzieliśmy się oficjalnie o dwóch nowych nabytkach w Gen.G Esports oraz o rozstaniu tej drużyny z dotychczasowym midlanerem.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Wymiana między Gen.G oraz NS RedForce…

Gwak „Bdd” Bo-seong po dwóch latach spędzonych w Gen.G zdecydował się zmienić barwy klubowe i w przyszłym sezonie będzie reprezentował Nongshim RedForce. Co ciekawe, pomiędzy obiema drużynami doszło do wymiany zawodników – podczas gdy Bdd zasilił szeregi NS, do Gen.G również po dwóch latach powrócił Han „Peanut” Wang-ho, w ostatnich miesiącach reprezentant właśnie ekipy wspieranej przez Nongshim. Na tym wzmocnienia w szeregach GEN się nie kończą, bo organizacja ogłosiła również zakontraktowanie Choia „Dorana” Hyeon-joona, dawniej reprezentującego barwy kt Rolster.

…a także między Gen.G i kt Rolster

Ale na tym również nie koniec, bo wspomniane KT także zaprezentowało dwóch nowych zawodników w swoich szeregach. Obaj gracze w ostatnim czasie występowali pod banderą Gen.G. Mowa o Kimie „Rascalu” Kwang-hee oraz Kimie „Life’ie” Jeong-minie. Pierwszy z wymienionych w dotychczasowej formacji spędził (być może już zgadliście) dwa lata, aczkolwiek pożegnanie Life’a może być bardziej bolesne dla najwierniejszych fanów Gen.G. W końcu on w barwach tej formacji spędził trzy i pół roku tylko w głównym składzie, a do tego dochodzi jeszcze okres, kiedy był członkiem składu młodzików (jeszcze za czasów, gdy Gen.G grało pod banderą KSV eSports). Od teraz jednak duet ten będziemy kojarzyć z występów dla kt Rolster.

A więc zbierając to wszystko razem – tak prezentują się aktualne składy trzech drużyn wymienionych w tym artykule:

Gen.G Esports

Choi „Doran” Hyeon-joon
Han „Peanut” Wang-ho
Park „Ruler” Jae-hyuk

NS RedForce:

Gwak „Bdd” Bo-seong

kt Rolster:

Kim „Rascal” Kwang-hee
Moon „Cuzz” Woo-chan
Kim „Aiming” Ha-ram
Kim „Life” Jeong-min
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SZPERO, Wisła All iN! Games Kraków

AGO i Wisła przed kolejnymi spotkaniami w ESEA Premier

Wtorek to nie tylko ESL Pro League Conference. Rodzimych graczy Counter-Strike'a zobaczymy też w ramach innych rozgrywek międzynarodowych, w tym także...