Ostatnie plotki transferowe o potencjalnym transferze Bence'a „hussaRa” Huszára do NOM eSports potwierdziły się. Izraelska organizacja za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zakomunikowała, iż 24-latek na stałe dołącza do formacji, w której występują m.in. Michał "BULD Sokal oraz Daniel "yaotziN" Roczniak w roli trenera.

hussaR nowym nabytkiem NOM

Wedle doniesień sprzed kilku dni redakcji Cybersport.pl, hussaR oficjalnie dołącza do dywizji VALORANTA w NOM eSports. Były reprezentant m.in. HEET Gaming pozostawał wolnym agentem od początku września, kiedy to definitywnie opuścił szeregi WiLD MultiGaming. Dotychczas największym osiągnięciem Węgra w FPS-ie od Riot Games był triumf podczas K&H Magyar Nemzeti E-sport Bajnokság #3. Wówczas w wielkim finale węgierska formacja pokonała Team Horizon Reapers rezultatem 3:2.

Liczne towarzystwo na testach

Jak również donosił portal Cybersport.pl, na testach w europejskiej ekipie przebywa m.in. Kamil "krytyq" Dudek. Polak aktualnie pozostaje wolnym agentem po tym, jak na początku listopada rozpadł się Team Queso. Z pewnością krytyq w NOM sprawdzany jest w roli prowadzącego. W zespole BULDA testowani są jeszcze m.in. były reprezentant Teamu Heretics Amine „Amilwa” Saidi, Tyler „Foxie” Lowton, Martin „ikke” Erdei, Erdem „Toronto” Soğukpınar, René „Rias” Pitrun, Jake „Monstrum” Byrne oraz Alejandro „xazyy” Giudice.

Tak aktualnie prezentuje się skład NOM eSports:

  • Michał „BULD” Sokal
  • Yarin „Xivi Gartzi
  • Bence „hussaR” Huszár
  • Daniel „yaotziN” Roczniak – trener