Tuż przed weekendem zapowiedziano oficjalnie, że Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski podpisał kontrakt z HIGH League. Zapowiedziano wówczas, że były gracz Virtus.pro zawalczy na gali w lutym przyszłego roku, ale nie znaliśmy jego przeciwnika. Teraz wszystko stało się jednak jasne. Popularny Papito zmierzy się bowiem z członkiem Warszawskiego Koksa, Michałem "Owcą" Owczarzakiem.

Owca WK vs pashaBiceps na HIGH League

Rywalem byłego profesjonalnego esportowca będzie zatem osoba z polskiego środowiska youtuberów. Owca jest współzałożycielem grupy Warszawski Koks, która początkowo kojarzona była głównie z filmami o charakterystyce sportowej, a aktualnie działa zdecydowanie szerzej. WK obecne jest bowiem także m.in. w obszarze gamingu, prowadząc dedykowany temu tematowi kanał. Owca ostatnio brał także udział w Lidze Streamerów, a wcześniej odwiedził także piłkarski turniej organizowany przez GG League, który wygrali jego podopieczni.

Starcie na HIGH League będzie dla obu zawodników debiutem. Ani pashaBiceps, ani Owca nie rywalizowali jeszcze nigdy wcześniej na tego typu wydarzeniu. Co warto zaznaczyć, pojedynek Jarząbkowskiego z Owczarzakiem będzie walką wieczoru.

MMA? Nie tym razem

W jakiej formule odbędzie się walka pomiędzy pashąBicepsem i Owcą? Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczaniami, nie będzie to MMA. Choć zwycięzca Majora CS:GO z 2014 roku kojarzony jest przede wszystkim z treningami w tej dziedzinie, to pojedynek na HIGH League 2 będzie miał inne zasady. W tym przypadku postawiono na walkę bokserską w małych rękawicach, o czym informował Krzysztof Sarna.

Kiedy HIGH League 2?

Gala HIGH League 2 odbędzie się w Krakowie w Tauron Arenie. Wydarzenie odbędzie się 5 lutego 2022 roku.