STS
fot. PGL

arch na ławce rezerwowych dywizji VALORANTA Natus Vincere

Karuzela transferowa na światowej scenie VALORANTA trwa w najlepsze. Niedawno informowaliśmy o ostatnich zmianach w Teamie Vikings oraz Fnatic, a długo nie trzeba było czekać na kolejne roszady. Te zajdą w szeregach Natus Vincere, gdyż jeden z zawodników poprzez swojego Twittera poinformował o odsunięciu jego osoby od pierwszego składu drużyny. arch na ławce rezerwowych w […]

Karuzela transferowa na światowej scenie VALORANTA trwa w najlepsze. Niedawno informowaliśmy o ostatnich zmianach w Teamie Vikings oraz Fnatic, a długo nie trzeba było czekać na kolejne roszady. Te zajdą w szeregach Natus Vincere, gdyż jeden z zawodników poprzez swojego Twittera poinformował o odsunięciu jego osoby od pierwszego składu drużyny.

arch na ławce rezerwowych w NAVI

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Vladyslav „arch” Svistov oznajmił, iż zostaje przeniesiony na ławkę rezerwowych w NAVI. Głównym powodem tej decyzji może być przeciętna dyspozycja rosyjskiej formacji w ostatnich kilku miesiącach. Dotychczas największym sukcesem owej dywizji jest zajęcie drugiej lokaty w Finest Invitational, co nie jest szczególnie wybitnym osiągnięciem. Ukrainiec w swoim oświadczeniu na Twitterze dziękuje m.in za wsparcie fanów oraz informuje, że już rozgląda się za nowym domem na nadchodzący sezon VALORANT Champions Tour.

– Cześć wszystkim, dla niektórych może to b niespodzianka, dla niektórych nie, lecz zostałem odsunięty od głównego składu Natus Vincere na nadchodzący sezon. To b zaszczyt grać pod banderą organizacji, której jestem ogromnym fanem od dziecka… To było naprawdę spełnienie moich marzeń. Kiedy dołączyłem do zespołu, obiecałem sobie, że doprowadzę go do światowej czołówki. Niestety to się nie udało, jednak czasami tak się dzieje i nie mogę nic na to poradzić.

Aktualny skład Natus Vincere prezentuje się następująco:

Kirill „Cloud” Nehozhin
Artur „7ssk7” Kyurshin
Denis „dinkzj” Tkachev
Mikhail „Duno” Fokin
Dmitry „SmartSeven” Smartselov – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
zeek Acend Champions

VALORANT ogłosił ligi regionalne! Tak będzie wyglądać VCT EMEA

Riot Games wzięło się porządnie za esport w VALORANCIE. Jeszcze niedawno informowaliśmy o planach globalnych, dotyczących tego nowego tytułu. Teraz je...