W drugim spotkaniu rozegranym w ramach BeContender #3 Ownage okazuje się lepsze od Incognito. Podopieczni Patryka "Patr1ka" Hronowskiego mimo dobrych startów na obu mapach nie zdołali finalnie wygrać choć jednej potyczki. Tym samym spadają do drabinki przegranych, gdzie zmierzą się z AWARIĄ. Natomiast Ownage stanie przed szansą awansu do finału w meczu przeciwko QuesoHeetRiders.

Ownage 2 : 0 Incognito
Bind 13:11 Split 13:7 Haven

Ownage w drabince wygranych kosztem Incognito

Pierwszą mapą w starciu pomiędzy Ownage a Incognito był Bind, gdzie bitwę od wygranej rundy pistoletowej rozpoczęła ekipa Przemysława "KEREME" Bogdanowicza. Szymon "kenobi" Łabędzki i spółka mimo przeciętnego startu chwilę później zreflektowali się, nawiązując kontakt z rywalem. W świetnej formie znajdował się m.in. Piotr "avis" Świerzyna, dzięki któremu Ownage wygrało kluczowe rundy na pustynnej arenie. Te ostatecznie zaważyły o zwycięstwie ekipy kenobiego rezultatem 13:11.

Chwilę później zawodnicy przenieśli się na Splita, który był wyborem Incognito. Tam również gracze Patr1ka rozpoczęli dobrze, a w pewnym momencie na tablicy widniał rezultat 5:2. Wówczas runda ekonomiczna została wygrana przez Ownage, co ewidentnie podcięło skrzydła graczom Incognito. Wręcz wybornie zaprezentował się Krzysztof "playboistarki" Lewandrowski, który był absolutnym katem dla swoich przeciwników. 22-latek popisał się niemal 30 eliminacjami, przez co drużyna Denisa "6ixa" Madei finalnie okazała się gorsza w tym starciu, przegrywając całą serię wynikiem 0:2.

Już dziś poznamy pierwszy zespół, który pożegna się z BeContender #3. W spotkaniu eliminacyjnym AWARIA stanie w szranki z Incognito, gdzie przegrany będzie mógł już pakować walizki do domu, a wygrany wciąż pozostanie w grze.

Sobotni harmonogram BeContender #3

18 grudnia
18:00 AWARIA vs Incognito BO3

Zmagania rozgrywane w ramach BeContender #3 z polskim komentarzem transmitowane są na oficjalnym kanale BeChampions za pośrednictwem platformy Twitch. Gracze zawalczą o pulę nagród wynoszącą 10 tysięcy złotych.