"Idę po kolejne swoje marzenia"

To właśnie dziś bowiem w krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się druga gala HIGH League. To podczas niej pasha zaliczy swój oficjalny i wyczekiwany debiut w klatce. – Od jakiegoś czasu przymierzałem się do tego i myślałem, że znowu „nie wypada”. Dostawałem wiadomości „Jarek, nie idź w to. Tyle pracowałeś na swoją reputację, renomę, że nie wypada”. I znowu ich nie posłucham. [...] Także panowie – odnośnie do moich występów na galach freakowych i tego, że nie wypada. Wypada. Nie ma w moim słowniku czegoś takiego, jak „nie wypada”. Robisz to, co czujesz. Idę po kolejne swoje marzenia. Idę po kolejne swoje występki. Cały czas mam swoje pięć minut, trzeba je wyciskać do ostatniej kropli – zapewnił niedawno Jarząbkowski.

Przyjacielski pojedynek

Pierwszym rywalem mistrza świata w CS:GO z 2014 roku będzie inny debiutant, Michał „Owca” Owczarzak, youtuber i członek ekipy Warszawski Koks, który w przeszłości miał okazję współpracować z dobrze znaną fanom esportu organizacją Izako Boars. – Chciałem podziękować za tak bardzo pozytywny odbiór mojej walki z Owcą. Bardzo fajny przeciwnik, bardzo go szanuję. To będzie pierwszy występ w klatce, więc panowie, nie oczekujcie bomb, fajerwerków i mega headshotów. Aczkolwiek z każdą kolejną walką, jeżeli będą, będzie coraz lepiej – obiecywał pasha. Jedno jest pewne – zarówno Jarząbkowski, jak i Owczarzak podejdą do siebie z dużym szacunkiem, a po samej walce, niezależnie od tego, kto ją wygra, przybiją sobie piątki w geście przyjaźni.

Gala HIGH League 2 rozpocznie się o godzinie 20:00. Podczas niej zaplanowano dwie walki wieczoru – w pierwszej Lexy Chaplin podejmie Agatę "Fagatę" Fąk, w drugiej zaś pasha zmierzy się z Owcą. Ponadto na sobotni wieczór zaplanowano także sześć innych starć z udziałem m.in. Norberta "Disa" Gierczaka czy też Piotra "CzuuXa" Czupryna. Dostęp do transmisji z wydarzenia wykupić można na oficjalnej stronie HIGH League, która znajduje się pod tym adresem.