Szwecja wraca do łask na scenie Doty!

ESL One Stockholm Major będzie konkluzją drugiej tury sezonu DPC 21/22. Impreza główna odbędzie się między 20-22 maja w Hovet Arenie w Sztokholmie. Najważniejszą informacją dla fanów Doty nie jest pula nagród, która wynosi "drobne" pół miliona dolarów, lecz możliwość obejrzenia swoich ulubieńców na miejscu. ESL w swoim filmie zapewnia o tym i można dać temu wiarę, bowiem na tę chwilę Szwecja zniosła niemal wszystkie obostrzenia pandemiczne.

Najlepsze drużyny drugiej tury spotkają się na pierwszej międzyregionalnej imprezie z udziałem kibiców po raz pierwszy od ponad dwóch lat. Fazę Wildcard i grupową zawodnicy rozegrają z zacisza pokoi hotelowych. Następnie najlepszych szesnaście z 22 ekip zmierzy się o rosnącą z tury na turę pulę punktów DPC, która znacznie przybliży drużyny do kwalifikacji do The International.

Sprzedaż biletów na imprezę ruszy w czwartek o godzinie 17:00 czasu polskiego pod tym adresem. Ceny biletów według zapowiedzi będą zaczynać się od 28 euro w pierwszym dniu turniejowym.