Legia zaprasza na letnie obozy

Na obozach Legia Esport Schools łączymy esport ze sportem i wzmacniamy wszystkie umiejętności, które dają gry esportowe. Jest to również okazja do świetnego wypoczynku i poznania ciekawych osób na przepięknych Mazurach bądź też na turnusie w Warszawie! Na letnich obozach Legia Esport Schools na wszystkich uczestników czekają profesjonalne treningi esportowe i sportowe, pod okiem najlepszej kadry szkoleniowej i wychowawczej oraz wiele dodatkowych atrakcji. Mamy super doświadczenia po ostatnim obozie zimowym w Hiszpanii – także tym razem zrobimy to wszystko jeszcze lepiej! – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie prasowym.

Pierwszy z turnusów odbędzie się między 25 czerwca a 1 lipca i będzie miał on miejsce w Hotelu Santa Monica*** w Mikołajkach, a jego koszt to 2199 zł. Kolejne dwie odsłony LES będą mieć natomiast miejsce w stolicy Polski, tj. na stadionie Legii. Pierwszy z tego typu turnusów odbędzie się 18-22 lipca, drugi zaś 1-5 sierpnia. W obu wypadkach cena to 999 zł. W programie znajdą się codzienne dwa treningi esportowe prowadzone według systemu szkolenia Legia Esport Schools, a do tego także treningi sportowe prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Wojskowych. Dla dzieci przewidziano również dodatkowe zajęcia edukacyjno-rekreacyjne.

Więcej informacji na temat letnich obozów Legia Esport Schools znaleźć można pod tym adresem. Także tam wszyscy zainteresowani wyjazdem między 7. a 15. rokiem życia mogą się zapisać.