STS
warzone, godzilla i kong, operacja monarch
fot. Activision

Godzilla i Kong wkraczają do gry. Co czeka nas w sezonie 3 Warzone?

Już za kilka dni rozpocznie się nowy sezon w Call of Duty: Warzone. W ostatnim czasie twórcy popularnej strzelanki dawali niewielkie sygnały, które mogły wskazywać, jakie nowości pojawią się w grze. Dziś nastąpił przełom i ukazały się wszystkie informacje na temat sezonu trzeciego.

Kolejna dawka zmian

Lista nadchodzących zmian jest dosyć obfita, a więc Raven Software kontynuuje trend z ostatnich miesięcy swojej pracy. Modyfikacjom ulegną aż cztery z lokacji rozmieszonych na Calderze: Dig Site, Peak, Runway oraz Lagoon. W okolicy koparki w północno-zachodniej części mapy odsłonięte zostaną tajemnicze kości, a na szczycie góry rozrośnie się fortyfikacja. Na lagunie pojawią się nowe ścieżki oraz zacumowane statki. Opuszczone lotnisko na północnym wschodzie natomiast zostanie porządnie rozbudowane m.in. o baraki i hangary.

Po aktualizacji gracze wreszcie dostaną także całkowicie inny gułag. Będzie on symetryczną areną znajdującą się wewnątrz statku. Taka forma odświeżenia rozgrywki zdecydowanie będzie pozytywnie odebrana, tym bardziej że poprzednie miejsce do pojedynków było z nami już bardzo długo, bo od grudnia zeszłego roku.

Deweloperzy planują także wprowadzić cztery nowe bronie. Dwie z nich, półautomatyczny karabin wyborowy M1916 oraz karabin szturmowy Nikita AVT, powinny być dostępne zaraz po starcie sezonu. Pozostałe, czyli młot do walki w zwarciu i pistolet maszynowy H4 Blixen, pojawią się później. Dodatkowo poznamy też operatorów z oddziału Task Force: Mateo Hernandeza, Florence Carter i Kim Tae Young.

Godzilla i Kong w Warzone

11 maja rozpocznie się event o nazwie Operation Monarch. Jej głównymi bohaterami będą Godzilla oraz Kong, którzy przeprowadzą atak na Calderę. Póki co twórcy nie udostępnili szczegółów tego projektu, jednak już po starcie sezonu będzie można znaleźć pierwsze wskazówki dotyczące wydarzenia. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Call of Duty wprowadza do gry postacie znane z kina. W zeszłym roku w strzelance pojawili się już Rambo oraz John McClane.

Najnowsza aktualizacja wejdzie na serwery w środę 27 kwietnia o godzinie 18. Pełną listę zapowiedzianych zmian można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
LGD Gaming Jissbon

LGD Gaming nawiązało współpracę z producentem prezerwatyw

Gracze Doty 2 w reklamach prezerwatyw I tak właśnie jest w tym wypadku. Oto bowiem chińska LGD Gaming ogłosiła nawiązanie współpracy z firmą Jissbon,...