STS
Na przekór
fot. materiały prasowe

„Na Przekór” – Riot zapowiedział pełnometrażowy film o zeeku oraz starxo

Pod koniec ubiegłego roku Patryk „starxo” Kopczyński i Aleksander „zeek” Zygmunt na zawsze zapisali się w historii esportu. Obaj Polacy byli bowiem częścią składu, który zatriumfował w pierwszych w historii mistrzostwach świata w VALORANTA.

Historyczny sukces

Acend, którego barw starxo i zeek bronią po dziś dzień, w Berlinie nie miało sobie równych, bo podczas VALORANT Champions 2021 nie przegrało żadnego z pięciu rozegranych przez siebie spotkań. Co istotne, obaj nasi rodacy w znacznym stopniu przyczynili się do tego sukcesu – szczególnie Zygmunt, który ostatecznie został wybrany MVP całej imprezy. A warto pamiętać, że kilka miesięcy wcześniej 20-latek został bez żalu pożegnany przez G2 Esports, gdzie występował przez zaledwie pięć miesięcy. Nic więc dziwnego, że Riot Games postanowiło uhonorować polski duet i we współpracy z agencją UCK Agency zapowiedziało pełnometrażowy dokument pt. „Na Przekór, historia zeeka i starxo”.

„Ambicja i wiara w samego siebie pozwala dokonywać niesamowitych rzeczy”

Film poświęcony tej dwójce jest świadectwem ciężkiej pracy, wzlotów i upadków w drodze na szczyt. Jest też swoistym ukłonem w stronę polskiej społeczności VALORANTA, która stworzyła fundamenty dla tej dwójki, by w walce o międzynarodowe trofea dodawać im wiatru w żagle. Dla obecnych oraz przyszłych graczy film jest szansą na poznanie niesamowitej historii mistrzów świata z naszego kraju i ponownego doświadczenia emocji związanych z najważniejszymi wydarzeniami z ich kariery jak i prywatnego życia. To również doskonała szansa dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o VALORANCIE oraz poznać esport z perspektywy gracza i nie tylko – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie prasowym.

Premiera filmu odbędzie się 15 maja o godzinie 13:00 na kanałach prowadzonych przez VALORANT Polska oraz Riot Games. Niemniej już dziś obejrzeć można oficjalny zwiastun, który zamieściliśmy poniżej. Co istotne, ozdobą dokumentu będą nie tylko materiały dotyczące zawodników i ich najbliższych, ale też liczne komentarze ze strony członków polskiej społeczności, w tym m.in. Krystiana „terpa” Terpińskiego czy też Tomasza „TheFakeOne’a” Milaniuka. – Sukces zeeka i starxa udowadnia, że ambicja i wiara w samego siebie pozwala dokonywać niesamowitych rzeczy, a sam dokument jest ukoronowaniem ich ciężkiej pracy i walki o spełnienie marzeń – zapewnili przedstawiciele Riotu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
magixx Team Spirit PGL Major Antwerp 2022

Spirit zaskoczyło Astralis, IHC kończy przygodę z Majorem

Los Astralis i Imperial nadal niepewny Zaledwie dwie mapy wystarczyły, by podopieczni Martina "trace'a" Heldta uznali wyższość Teamu Spirit. Jest to...