STS
Wei, RNG, Royal Never Give Up, Worlds 2021
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Wynik RNG z pierwszych trzech dni MSI anulowany! Mistrzowie LPL zaczęli od zera

Wydawać by się mogło, że brak Royal Never Give Up w Busan na czas Mid-Season Invitational 2022 i związane z tym problemy techniczne zostały (przynajmniej częściowo) rozwiązane. Nic z tych rzeczy – dziś organizator turnieju, Riot Games, poinformował o anulowaniu wyników RNG w pierwszej rundzie fazy grupowej w związku z opóźnieniami gry.

Po dogłębnej ewaluacji środowiska kompetytywnego i treningowego podczas pierwszych dni MSI 2022 odkryliśmy po trzecim dniu turnieju, że istnieją rozbieżności w opóźnieniu gry, jak wynika z raportów gier rozegranych w arenie w Busan. W celu rozwiązania tego problemu, wprowadziliśmy zmiany w konfiguracji począwszy od dzisiejszych meczów, aby zmniejszyć opóźnienie do żądanych rozmiarów. Dodatkowo, ponieważ problem ten dotyczy wyłącznie drużyn grających w Busan, w meczach z udziałem Royal Never Give Up pojawiła się niezamierzona różnica w opóźnieniu pomiędzy drużynami. W związku z tym, w celu zachowania integralności rywalizacji zdecydowaliśmy się powtórzyć wszystkie trzy gry z udziałem RNG.

Niemniej, po już rozegranych dziś meczach MSI 2022, wygląda na to, że zmiana ta nie wpłynęła na RNG w najmniejszym stopniu. Mistrzowie LoL Pro League zwyciężyli zarówno İstanbul Wildcats, jak i RED Kalunga w bardzo przekonującym stylu – turecki skład padł po niespełna 23 minutach, natomiast reprezentanci Brazylii wytrzymali zaledwie dwadzieścia i pół minuty. To w połączeniu z przegranymi obu tych drużyn z PSG stawia je w bardzo niekomfortowym położeniu. W momencie publikacji tego artykułu trwa bezpośrednie starcie między nimi, a jego przegrany niemal na pewno pożegna się z marzeniami o awansie do Rumble Stage.

Co zaś się tyczy meczów, których wyniki zostały anulowane – zostaną one rozegrane raz jeszcze jutro tuż po zakończeniu zmagań w grupie C. A to oznacza, że czeka nas istny maraton z udziałem Royal Never Give Up, które rozegra trzy spotkania z rzędu. Najpierw jego rywalem będą İstanbul Wildcats, później PSG Talon, a na sam koniec RED Kalunga. Pełny, zaktualizowany harmonogram i więcej informacji dotyczących MSI 2022 znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SkillFactor oficjalnie zakończył kwalifikację do projektu

Oto jak prezentują się zakwalifikowane drużyny: Kuba "KubiK" Kubiak – MagnifiQuE w składzie: Miłosz "AntyVirus" Konieczka, Przemysław "przemeklov...