Stare-nowe twarze

Starszym wyjadaczom z pewnością nie trzeba przedstawiać Veggiego. Jest on jedną z osób, która była już przy narodzinach polskiej sceny League of Legends. Fryderyk sporą popularność zyskał na przełomie 2013 i 2014 roku, dostając się do wtedy jeszcze europejskiego League of Legends Championship Series jako trener Kiedyś Miałem Team, a następnie Teamu Roccat. Później podbił serca fanów, komentując rozgrywki LoL-a w duecie z Filipem "Testreem" Mątowskim. W ostatnich latach najbardziej kojarzony był z pełnienia stanowisk trenera oraz head of esports w Illuminar Gaming. Zaledwie kilka dni temu Veggie poinformował, że drogi jego oraz organizacji spod szyldu oka rozchodzą się.

Kaspersky natomiast w świecie Ligi Legend jest nieco krócej. Jego przygoda z profesjonalnymi rozgrywkami rozpoczęła się w grudniu 2020, kiedy dołączył on jako trener do devils.one powracającego do Ultraligi. Zespół ten zajął kolejno piąte oraz ósme miejsce w wiosennym oraz letnim sezonie. Następnie Kasper miał epizod w austriackim Austrian Force eSports w Prime League 1st Division. Z początkiem tego roku trener powrócił do Polski, tym razem występując w roli szkoleniowca Gentlemen's Gaming. Zespół ten zakończył rozgrywki na 7 pozycji, pod koniec sezonu wygrywając spotkanie za spotkaniem i niemalże kwalifikując się do play-offów.

W ostatnich tygodniach obaj casterzy aktywnie komentowali już wiele spotkań na antenie Polsat Games. W maju dołączyli do ekipy, która umila nasz czas przy oglądaniu Mid-Season Invitational 2022. Dodatkowo teraz wiemy już, że Veggie oraz Kaspersky oficjalnie zostają pełnoprawnymi komentatorami polskich transmisji League of Legends.