Koreańczyk żegna się z organizacją, a w jego miejsce Niemiec

Jeżeli chodzi o główny zespół, to w tym nie będzie już występować Shin "HiRit" Tae-min. Koreański toplaner został ściągnięty pod koniec 2020 roku i dwukrotnie docierał z popularnymi Królikami do play-offów. Teraz jednak podjęto decyzję o przesunięciu go do akademii, aczkolwiek nie oznacza to, że faktycznie będzie on w niej występować. Jak możemy bowiem wyczytać w oficjalnym oświadczeniu, 23-latek z przyczyn osobistych poprosił o możliwość powrotu do Korei Południowej. Problem w tym, że w podobnym czasie swoje treningi wznawiała ekipa z LFL, wobec tego uznano, że dalsza współpraca nie będzie mieć już sensu i ostatecznie rozstano się z HiRitem za porozumieniem stron.

Tak czy inaczej, w letnim splicie górnej alei Misfits strzec będzie już Joel "Irrelevant" Miro Scharoll. Niemiec dotychczas występował jedynie w ERL-ach, a ostatnie pół roku spędził jako zawodnik Misfits Premier, wraz z którym wiosną zajął piąte miejsce we francuskiej lidze. A teraz przed nim debiut w LEC, aczkolwiek warto wspomnieć, że 20-latek na razie będzie dzielić swój czas pomiędzy oba składy organizacji, by dać włodarzom czas na zatrudnienie nowego toplanera akademii. – Sprawimy, by to wszystko działało bez problemów i by nie wpłynęło na debiut Irrelevanta w LEC. Życzę też powodzenia HiRitowi, miło było z nim współpracować – przyznał trener ekipy Premier, Paweł "delord" Szabla.

Skład Misfits Gaming prezentuje się następująco:

Joel "Irrelevant" Miro Scharoll
Lucjan "Shlatan" Ahmad
Vincent "Vetheo" Berrié
Matúš "Neon" Jakubčík
Mertai "Mersa" Sari
Alexander "Carter" Cartwright

Były gracz AGO ROGUE w akademii Misfits

W kwestii Misfits Premier nie można też nie wspomnieć z obsadą posady leśnika. Wiosną rolę tę pełnił Kristian "TynX" Østergaard, ale na początku maja odszedł on do MAD Lions Madrid. Na jego następcę musieliśmy poczekać trzy tygodnie, ale wreszcie udało się go znaleźć. Co ciekawe, zespół delorda w tym wypadku sięgnął po mistrza European Masters oraz Ultraligi, czyli Nikolaya "Zanzaraha" Akatova. Rosjanin oba te sukcesy osiągnął jeszcze jako zawodnik AGO ROGUE, aczkolwiek udane występy zapewniły mu awans do LEC, gdzie przywdziewał barwy Astralis. Przygoda z duńską organizacją trwała jednak tylko przez trzy splity, w których trakcie Zanzarah i spółka finiszowali w dolnych rejonach tabeli. Nie ulega więc wątpliwości, że 25-latek w LFL spróbuje przede wszystkim się odbudować.

Skład Misfits Premier prezentuje się następująco:

Nikolay "Zanzarah" Akatov
Mateusz "Czajek" Czajka
Paweł "Woolite" Pruski
Oskar "Vander" Bogdan
Paweł "delord" Szabla