Pierwsza kolejka już dziś

Tak więc tym razem na linii startu pojawią się nie tylko rodzime ekipy, ale też przedstawiciele Węgier, Czech i Słowacji. W akcji zobaczymy m.in. Lan Party Hotel, czyli zespół znanego z Anonymo Esports Jana "HanzTa" Endrycha, który w pierwszej kolejce mierzyć się będzie z MAD DOG'S PACT. Co ciekawe, podopieczni Huberta „Murarza” Ceglarza pierwotnie wcale się na liście uczestników V4 nie znajdowali, ale w maju potwierdzono, iż przejęli oni slota należącego do ostatnich mistrzów Polski, czyli SKILLSTARS.pro.

A skoro już o SKILLSTARS mowa, to należy wspomnieć, że trzon tegoż składu, czyli Mateusz "Ryba" Środoń, Oskar "Szagi" Stabiński i Sebastian "Foster" Lewandrowski, obecnie związany jest z Yumisu Invictą i pod jej banderą podejmie przedstawiciela węgierskiej sceny, WnP Esports Club. Swój debiut w najwyższej regionalnej klasie rozgrywkowej w R6 zaliczą ponadto dwie organizacje, czyli Anonymo Esports i Arka Gdynia Esports. Anonimowi swoją przygodę rozpoczną od pojedynku z czesko-słowackim KAYEET, podczas gdy Arkowcy zmierzą się z WiLD MultiGaming.

Czwartkowy harmonogram V4 Masters 2022:

9 czerwca
18:00 Yumisu Invicta vs WnP Esports Club BO1
19:30 Lan Party Hotel vs MAD DOG'S PACT BO1
21:00 Anonymo Esports vs KAYEET BO1
22:30 WiLD MultiGaming vs Arka Gdynia Esports BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. V4 Masters 2022 potrwa do 30 sierpnia i zaoferuje swoim uczestnikom nie tylko łączną pulę w wysokości 22 tysięcy euro, ale także i bilet do European Challenger League 2022.