Misfits Gaming
0:1 Team Vitality
Irrelevant
Sejuani
Alphari
Ornn
Shlatan
Viego
Haru
Volibear
Vetheo
Viktor
Perkz
Corki
Neon
Senna
Carzzy
Ezreal
Mersa
Tahm Kench
Labrov
Yuumi

Lepiej w spotkanie wszedł Team Vitality, który w ósmej minucie zgarnął dwie eliminacje w górnej rzece. Niespełna trzy minuty później po ganku na mida Pszczoły zapisały na koncie trzecie zabójstwo, a z pomocą wcześniej zdobytego Herolda powiększyły przewagę w złocie do trzech tysięcy złota. Na tym problemy Misfits Gaming, a w szczególności Vincenta "Vetheo" Berrié, nie skończyły się – jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa Francuz padł po raz trzeci, a wkrótce po tym również broniona przez niego wieża. Dopiero w szesnastej minucie Króliki otworzyły swój dorobek zabójstw, ale co z tego, skoro w tej samej walce straciły dwóch graczy, zabijając tylko Matyáša "Carzzy'ego" Orsága.

W kolejnych minutach obie drużyny koncentrowały się bardziej na wrogich strukturach, a gdy już doszło do kolejnej walki drużynowej... to po Misfits praktycznie nie było co zbierać. Druga śmierć strzelca VIT nie znaczyła wiele wobec niemal unicestwienia całej ekipy Królików kilkadziesiąt sekund później. Wówczas było za wcześnie, aby myśleć o Nashorze, ale sytuacja powtórzyła się blisko pięć minut później i tym razem Vitality nie zamierzało odpuścić sobie fioletowego wzmocnienia. Co więcej, jeszcze z jego pomocą udało się postawić kropkę nad i, kończąc to bez dwóch zdań jednostronne spotkanie w 29. minucie.

W kolejnym meczu zmierzą się EXCEL ESPORTS oraz Fnatic, czyli dwie drużyny, które wczoraj odniosły zwycięstwo. Dziś jedna z nich będzie musiała zaznać goryczy porażki, druga natomiast utrzyma się na aktualnie dość ciasnym fotelu lidera. Na sam koniec dzisiejszych zmagań czeka nas naprawdę gorący pojedynek, bo w szranki staną Rogue oraz G2 Esports, czyli finaliści wiosennego splitu. Pełny harmonogram, wyniki wszystkich dotychczas rozegranych meczów oraz więcej informacji możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru.

LEC