Gentlemen's Gaming
Gentlemen's Gaming 1:0 AGO ROGUE AGO ROGUE
Grzybek
Ornn
Sinmivak
Gangplank
Badlyyga
Trundle
Rabble
Kayn
Ariana
Azir
Nite
Zoe
Adison
Zeri
Lucker
Miss Fortune
Slipper
Leona
promisq
Nautilus

Dżentelmeni zaatakowali AGO ROGUE już na samym starcie gry. Zaledwie w trzeciej minucie na ich konto wpadła pierwsza krew, a ofiarą był wspierający akademii Łotrzyków, Hampus"promisq" Abrahamsson. Chwilę później Gentlemen's Gaming powtórzyło z sukcesem akcję, tym razem na środku, pokonując Jochema "Rabble'a" van Graafeilanda. Następnie doszło do kilku wymian, które w dalszym ciągu dawały Adrianowi "Adisonowi" Głuszczenko i spółce przewagę.

Krótko po 20. minucie zawodnicy RGO złapali wreszcie oddech i udało im się nadrobić wcześniejsze straty. W 27. minucie Dżentelmeni postanowili jednak postawić wszystko na jedną kartę i rozpoczęli atak na Barona. Ten zakończył się dla nich sukcesem, choć spora ilość złota wpadła też na konto Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego.

Do częściowego rozstrzygnięcia spotkania doszło w 33. minucie. To właśnie wtedy oba zespoły zebrały się w okolicy dolnej rzeki, gdzie rozpoczęła się niezwykle krwawa i paniczna walka. Górą wyszło z niej Gentlemen's Gaming, zgarniając Duszę Smoka Oceanicznego. Następnie drużyna Tomasza "Badlyygi" Bałdygi zgładziła drugiego Nashora i natarła na bazę akademii Łotrzyków. Drugi z ataków powiódł się w stu procentach i dał Dżentelmenom to jakże ważne zwycięstwo.

Kolejne mecze w Ultralidze nadal trwają. Transmisję można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: