Gentlemen's Gaming
Gentlemen's Gaming 1:0 Team ESCA Gaming, ESCA logo Team ESCA Gaming
Grzybek
Urgot
Zora
Gnar
Badlyyga
Diana
Diana Ben3k
Viego
Ariana
Seraphine
Dawidsonek
Viktor
Adison
Aphelios
Damkex
Jinx
Slipper
Rakan
uden
Nautilus

W 9. minucie Dżentelmeni chcieli zanurkować pod dolną wieżą rywali. Tam doszło jednak do tragedii i padła nie tylko pierwsza krew, ale też i trzy kolejne. ESCA zgarnęła dwie elminacje więcej i leśnik tej ekipy mógł się cieszyć całkiem pokaźną przewagą. Drużyna z niebieskiej strony odpowiedziała w piękny sposób, zapewniając sobie eliminację i pierwszą zniszczoną strukturę. Następnie na jej konto wpadł też pierwszy Herold i TEG było ogrywane w rozgrywce makro.

Mądra gra Dżentelmenów opłacała się coraz bardziej z każdą minutą. Bardzo ładny teamfight ze strony TEG sprawił, że zespół ten mógł podjąć próbę przejęcia fioletowego wzmocnienia. Zawodnicy GG skutecznie odstraszyli rywali i... sami go zapisali na swoim koncie. Tomasz "Badlyyga" Bałdyga i spółka znowu znaleźli się po mocniejszej stronie i rozpoczęli oblężenie. Wszystko rozstrzygnęło się w 28. minucie, kiedy Dżentelmeni pięknie rozgromili przeciwników w kluczowej walce. Tym samym dopełnili swój miracle run!

Już zaraz w ostatnim meczu fazy zasadniczej AGO ROGUE zmierzy się z Illuminar Gaming. Transmisję można śledzić na kanałach Polsat Games na TwitchuYoutube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: