Terminator w strzelankach

W sklepie gier pojawiły się dwa nowe zestawy. W pierwszym z nich, obok operatora Model T-800, dostępne są trzy schematy broni z pociskami smugowymi: schemat ultra do Nikity AVT oraz legendarne do strzelby Gracey Auto i pistoletu maszynowego Armaguerra 43. Gracze, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają także zawieszkę, siatkę celowniczą, emblemat i ruch kończący Terminated.

Z kolei zestaw operatora Model T-1000, oprócz samej postaci, odblokuje też trzy legendarne schematy z pociskami smugowymi do MP-40, BAR-a i MG-42. Zawiera on również zegarek, wizytówkę, emblemat oraz ruch kończący Blocker Remover. Każdy z zestawów kosztuje 2400 Punktów CoD.

Kino w Call of Duty

To nie pierwszy raz, kiedy Activision decyduje się na współpracę z kinem. Wcześniej w tym roku w Call of Duty: Warzone odbył się event, którego centralnymi postaciami były Godzilla oraz Kong. Natomiast w zeszłym roku do strzelanki dołączyli John Rambo oraz John McClane. Wtedy też, jeszcze w Verdańsku, pojawiła się Nakatomi Plaza, czyli budynek, w którym miała miejsce akcja Szklanej Pułapki.