STS
modern warfare II, ghost
fot. Activision

Terminy bety Call of Duty: Modern Warfare II ujawnione przez twórców

Podczas finałów Call of Duty League, które odbyły się w ten weekend, twórcy postanowili ujawnić daty bety najnowszej części strzelanki. Kiedy zatem będzie można po raz pierwszy przetestować Call of Duty: Modern Warfare II?

Podobnie jak miało to miejsce przy poprzednich częściach serii, beta testy Call of Duty: Modern Warfare II odbędą się we wrześniu. Tym razem będziemy musieli jednak poczekać do drugiej połowy miesiąca. Co więcej, twórcy postanowili podzielić betę na dwa weekendy. Podczas pierwszego z nich gra pojawi się do wglądu dla użytkowników konsol PlayStation. Tydzień później ruszy druga seria testów, do których będą mogli dołączyć także gracze korzystający z Xboxów oraz komputerów.

Terminarz bety Call of Duty: Modern Warfare II prezentuje się następująco:

Tydzień 1:

  • 16-17 września – wczesny dostęp dla osób korzystających z PlayStation
  • 18-20 września – otwarty dostęp dla osób korzystających z PlayStation

Tydzień 2:

  • 22-23 września – wczesny dostęp dla osób korzystających z Xboxów oraz komputerów oraz otwarty dostęp dla osób korzystających z PlayStation
  • 24-26 września – otwarty dostęp dla osób korzystających z dowolnej platformy

Otwarty dostęp oznacza, że grę w danym terminie będzie mógł przetestować każdy. Wczesny dostęp natomiast będzie wymagał klucza. Najłatwiejszym sposobem na jego zdobycie jest złożenie pre-orderu na pełną wersję Call of Duty: Modern Warfare II. Można go uzyskać także podczas różnych eventów organizowanych przez Activision oraz twórców contentu związanego z CoD-em.

Twórcy zastrzegają sobie prawo do możliwości przełożenia dat bety. Premiera gry zapowiedziana jest na piątek 28 października. Więcej informacji na ten temat można zdobyć na stronie twórców.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Impression

To jednak nie koniec Impression! Organizacja z nowym składem

Impression gra dalej W tym miejscu jednak ponownie musi paść nazwa PGE Turowa, bo to na członków akademii tejże organizacji postawiło Impression. Nie...