STS
modern warfare II, warzone 2
fot. Activision

Wyciekła data premiery Call of Duty: Warzone 2

Choć ostatnimi czasy słyszy się zdecydowanie więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare II, to nie można zapomnieć, że na ten rok również zaplanowana jest premiera drugiej części gry w formule battle royale, czyli Call of Duty: Warzone 2. Dziś w nocy wyciekł dokument z informacją, kiedy będzie można zagrać w grę ze stajni Activision Blizzard.

Warzone 2 jeszcze w listopadzie?

Na obrazie, który w nocy pojawił się w Internecie, widnieje informacja, że planowana data premiery Call of Duty: Warzone 2 to środa 16 listopada. Co ciekawe, oznacza to, że publikację MW II i strzelanki battle royale będą dzieliły jedynie niespełna trzy tygodnie. Gracze podejrzewają, że deweloperzy chcą mieć sporo czasu na naprawienie potencjalnych błędów jeszcze przed świętami.

Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa lata na początku grudnia dochodziło do integracji kolejno CoD: Black Ops Cold War i CoD: Vanguard z CoD: Warzone i w obu przypadkach twórcy zajęli się naprawą poważnych usterek dopiero w styczniu. Gracze byli wtedy rozwścieczeni, że przez około miesiąc grze daleko było od stanu grywalności, a spory udział miała w tym właśnie przerwa świąteczna, podczas której deweloperzy byli na urlopie.

Jak zapowiada Infinity Ward, zarówno Modern Warfare II, jak i Warzone 2 pod względem technologicznym mają górować nad wcześniejszymi grami serii. Najnowsze informacje związane z oboma premierami można znaleźć na blogu Call of Duty.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska transmisja BLAST Premier wprost ze Studia Izaka

Profesjonalna scena CS:GO powoli wybudza się z letargu. Już 19 sierpnia wystartuje cykl turniejowy BLAST Premier, wydarzenia otwierającego sezon jesie...