Cały turniej podzielony był na kilka etapów. Zespoły walczyły w paru rundach kwalifikacyjnych, aż wreszcie do wielkiego finału dotarło 20 z nich. Drugie tyle wcześniej otrzymało zaproszenia bezpośrednio od organizatorów. Jedną z ekip, które miały zarezerwowane miejsce w finale, była drużyna IMAngeliki, PIKACZUUU i GMZachara.

Finał składał się z pięciu gier, w trakcie których zawodnicy zdobywali punkty za eliminacje oraz mnożniki za zdobyte miejsce. Dla polskiej drużyny początek był bardzo dobry, gdyż udało jej się znaleźć w okolicy topowej dziesiątki. Trend ten utrzymywał się, ale niestety dwie ostatnie gry potoczyły się dla Polaków bardzo niefortunnie i przekreśliły ich szanse na lokatę na szczycie. Finalnie ekipa naszych rodaków spadła na 19 miejsce.

Europejski finał wygrała formacja włoskich streamerów, w skład której wchodzili Savyultras90, Waartex i BBlade. Na ich konto wpadło aż 50 000 dolarów. Bezpośrednio po meczach organizatorzy przewidzieli także jedną bitwę w formacie solowym. Tutaj ponownie tryumfował BBlade, zgarniając dodatkowo aż 100 000 dolarów!

Dziś natomiast odbędzie się finał amerykańskiej edycji World Series of Warzone. Warto pamiętać, że rywalizować w nim będą największe gwiazdy Call of Duty: Warzone. Mecze startują o godzinie 21.