VALORANT EAST: UNITED wraca do gry

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji swoje miejsce w comiesięcznym wydarzeniu zapewniło sobie już Zero Tenacity. Jakub "Ayke" Smoczyński wraz z kolegami nie mieli sobie równych i w finale zwyciężyli z TENSTAR z rezultatem 2:0. Niemniej Z10 znowu spróbuje swoich sił w drugiej edycji, aby podkreślić swoją dominację. Tym razem na ławce rezerwowych będzie też miało samego Aleksandra "zeeka" Zygmunta!

Zdobycie kolejnego zwycięstwa brzmi całkiem dobrze, ale to może być jednak trudniejsze niż się wydaje. W wyścigu o Monthly Cupa udział wezmą ponownie takie ekipy jak Enterprise Esports, kokpiT czy też TENSTAR. Co do uczestnictwa tego ostatniego pewności nie ma ze względu na braki kadrowe, ale wszystko wskazuje na to, że mistrzowie VRL-a chcą podjąć się tego zadania i awansować na MC.

Obok wielu mixów w szranki staną takie organizacje jak Cyber Wolves, Reborn czy też Lenovo Honved. Nie zabraknie także Finest Overwolf, które poprzednią edycję pożegnało bardzo wcześnie. Może tym razem formacji uda się odkupić swoje grzechy? W turnieju udział weźmie także Krystian "terp" Terpiński wraz z reprezentacją VEU w postaci m.in. ambasadorów Bryana „dvbaiia” Dubaja i Mateusza "Emelejta" Beczkowiaka. Zapowiada się więc ciekawy turniej, w którym udział weźmie spora część polskiej społeczności VALORANTA!

Zwycięzca Weekly automatycznie awansuje do Monthly Cupu. Całą drabinkę poznamy po godzinie 16:00, kiedy to zamknie się rejestracja. Transmisję z polskich meczów będzie można obejrzeć w tym miejscu. Więcej informacji na temat VALORANT EAST: UNITED i zapisy na sam turniej znajdziecie tutaj.