MOLSI testowany przez Pszczoły

Wcześniej pojawiły się doniesienia, że rozmowy z francuską organizacją prowadzi gwiazda Acend, Mehmet "cNed" İpek. Jak ustaliła nasza redakcja, to nie koniec testowanych zawodników, ponieważ razem z Pszczołami gra obecnie nasz rodak, MOLSI. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, możemy w przyszłym roku zobaczyć Vitality z dwoma Polakami w składzie, bo w ekipie tej wciąż znajdują się BaddyG, a także Santeri „BONECOLD” Sassi oraz Jokūbas "ceNder" Labutis. Z kolei Nathan „nataNk” Bocqueho i Joony „H1ber” Parviainen zostali niedawno przesunięci na ławkę rezerwowych i to za nich mają być testowani cNed oraz MOLSI.

Nic dziwnego, że Pszczoły mogą być zainteresowane Łąckim. Zawodnik reprezentował barwy takich organizacji jak Entropiq, Team Finest czy też Giants. Najbardziej rozpoznawalny jest z ostatnich podbojów, kiedy to wraz ze swoim OG LDN UTD walczył w rozgrywkach na najwyższym szczeblu Starego Kontynentu. Chociaż oba etapy VALORANT Champions Tour Challengers nie poszły po myśli tej formacji, to  Last Chance Qualifier na VALORANT Champions było już zupełnie inną bajką.

Tam MOLSI i spółka wzięli się w garść i walczyli do samego końca, przegrywając ostatecznie w półfinale z G2 Esports. Heroiczna walka była m.in. zasługą właśnie naszego rodaka, który wyróżniał się na tle swoich kolegów znakomitą formą. Był piątym najlepszym zawodnikiem pod względem KD (1,21) i czwartym jeśli chodzi o KDA (1,66). W najlepszej piątce znalazł się też w rubryce ACS, które wynosiło u niego aż 246. Skupienie Pszczół na 25-latku wydaje się więc jak najbardziej zrozumiałe.

Jeżeli te doniesienia potwierdzą się, skład Teamu Vitality będzie prezentować się następująco:

Team Vitality Jokūbas "ceNder" Labutis
Santeri „BONECOLD” Sassi
Kamil "baddyG" Graniczka
Michał "MOLSI" Łącki
Mehmet "cNed" İpek