NOM JR zagra w Monthly Cup VEU

Akademia izraelskiej formacji stawi czoło zwycięzcom pierwszych trzech edycji Weekly Cup. Pierwszym z nich jest Zero Tenacity z Szymonem "kenobim" Łabędzkim na pokładzie, które w finale pokonało grające w osłabieniu TENSTAR. W drugim wydarzeniu zwyciężyło Dsyre. Ekipa wygrała wówczas jeszcze pod nazwą Gdyniatop4, triumfując nad bara10es w samym finale. Tydzień temu miejsce w Monthly zapewniło sobie Anonymo Mentos po zwycięstwie ze stałym bywalcem najlepszej czwórki VEU, czyli kokpiTem. NOM JR będzie miało więc trudne zadanie, ponieważ w tym zestawieniu nie ma już słabych ekip.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim Weekly Cup ekipa ta teoretycznie zakwalifikowała się do najlepszej czwórki. NOM JR musiało jednak oddać swoje miejsce kokpiTowi, ponieważ ze względu na obowiązujące w Izraelu święto, nie było w stanie zgromadzić całego składu. To zupełnie pokrzyżowało plany formacji na walkę o awans do miesięcznego turnieju. Szczęście jednak uśmiechnęło się do Saara "UndeadaXP" Israeliego i spółki, bo mają teraz szansę, aby się wykazać i zaprezentować z najlepszej strony w walce o finał edycji.

Monthly Cup VEU startuje już jutro i potrwa aż do niedzieli. Transmisję będzie można obejrzeć w tym miejscu. Więcej informacji na temat VALORANT EAST: UNITED i dotychczasową klasyfikację znajdziecie w naszej relacji tekstowej pod tym adresem.