Pierwszy Monthly Cup czas zacząć

Na start czeka nas spotkanie Dsyre oraz Anonymo Mentos. Włoska ekipa była górą w drugiej edycji Weekly, podczas gdy Anonimowi w trzeciej. Formacje te nie miały jeszcze okazji zmierzyć się ze sobą, dlatego będzie to ciekawy pojedynek, który nada tempa miesięcznemu wydarzeniu. Polska organizacja przeprowadziła niedawno zmiany, o których opowiadał nam Robert "vilczek" Ptok w niedawnym wywiadzie. Wygląda więc na to, że Dsyre będzie musiało się zmierzyć z dość nieobliczalną bestią, będącą w trakcie przemiany.

Następnie Zero Tenacity podejmie NOM JR. Polacy zwyciężyli w pierwszym Weekly Cupie i od tamtego momentu nie meldowali się już na górze klasyfikacji. Nie zmienia to jednak faktu, że w ten weekend przyjdą zmotywowani, a o swoich ambicjach względem VEU rozmawialiśmy niedawno z Jakubem "Ayke" Smoczyńskim. Akademia izraelskiej formacji będzie miała nie lada wyzwanie, ponieważ to jedyna ekipa, która nie wygrała ani jednego Weekly. NOM musi więc coś tutaj udowodnić wszystkim widzom.

Trzecie starcie rozpocznie się już o godzinie 18:00 i rozegra się pomiędzy zwycięzcami pierwszych dwóch meczów.

1 października
14:00 Dsyre Dsyre logo vs Anonymo Mentos BO3
16:00 Zero Tenacity vs NOM JR BO3
18:00 TBD vs TBD BO3

Zwycięzca Monthly automatycznie awansuje do finału trzeciego sezonu. Transmisję będzie można obejrzeć w tym miejscu. Więcej informacji na temat VALORANT EAST: UNITED znajdziecie w naszej relacji tekstowej w tym miejscu.