Rusza czwarty Weekly Cup od VEU

Zanim odpowiemy na to pytanie, warto podsumować ostatnie zawody w Monthly Cupie. Tam o awans do finałów trzeciego sezonu walczyły cztery ekipy. Na serwerze zameldowały się Dsyre Elevate, Anonymo Mentos, Zero Tenacity oraz NOM JR. Do samego finału awansowały te dwie ostatnie drużyny, które stoczyły tam zacięty bój. W spotkaniu na szczycie zwyciężyła akademia izraelskiej organizacji, ale Z10 także mogło się cieszyć z wywalczonego miejsca w finałach trzeciej edycji VEU.

A kogo będziemy mogli zobaczyć w ten weekend? Na pewno nie zabraknie Anonimowych, którzy po nieudanym Monthly postarają się znowu wywalczyć awans. Bez wątpienia do walki stanie też kokpiT, który w każdym Weekly prezentował się z bardzo dobrej strony. Polscy kibice będą mieli też okazję kibicować stałym bywalcom VEU, czyli Incognito oraz MAJTKOMATOWI. Nasi rodacy z Reborn, MCE GAMEEXPERT oraz ThunderFlash także podejmą się próby. Nie zabraknie też zagranicznych organizacji, które możemy już kojarzyć z rywalizacji w ramach VALORANT EAST: UNITED, a są to m.in. ACE eSports czy też Xtreme Esports.

Zwycięzca Weekly automatycznie awansuje do Monthly Cupu. Całą drabinkę poznamy po godzinie 16:00, kiedy to zamknie się rejestracja. Transmisję z polskich meczów będzie można obejrzeć w tym miejscu. Więcej informacji na temat VALORANT EAST: UNITED znajdziecie w naszej relacji tekstowej.