OG 2 : 1 Outsiders
Ancient 13:16 Dust 2 16:5 Inferno 16:13

Ancient nie był dla ekipy Polaka zbyt szczęśliwy. Mocny start Outsiders dał początek meczu 6:0 i dopiero nieco później OG zaczęło się rehabilitować. Do comebacku jednak nie doszło i rywale naszego rodaka wyszli na prowadzenie. Na drugiej mapie, czyli Duście2, F1KU i spółka zaczęli już o wiele lepiej. Od początku tej potyczki nie dawali rywalom zdobyć ani jednego punktu. To stało się dopiero w dziesiątej rundzie. Na wysokości zadania stanął Shahar "flameZ" Shushan, który w tej ważnej grze zgarnął aż 22 fragi. W dominującym stylu OG zaserwowało więc wyrównanie serii.

A wszystko miało rozstrzygnąć się na Inferno. Tam ekipa F1KA znowu rozpoczęła w świetny sposób, budując sobie przewagę ekonomiczną. Po czterech wygranych rundach dla OG rywale jednak zaczęli odpowiadać. W końcu wyszło także na prowadzenie i przejęło inicjatywę w meczu. Atak OG musiał wyczarować kolejne rundy, aby doprowadzić do wyniku 6:9. Runda pistoletowa należała do naszego rodaka, który zgarnął w niej aż cztery fragi. To zagranie pozwoliło jego drużynie nabrać impetu. Końcówka była bardzo wyrównana, ale ostatecznie lepszym zespołem okazało się OG. Mamy drugiego Polaka w Rio!

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiego Intel Extreme Masters Road to Rio zapraszamy do naszych relacji z pierwszej grupy oraz grupy drugiej.