Anonymo przeciwko 8Pancakes, kokpiT ponownie z MAJTKOMATEM

W pierwszej kolejności zobaczymy Anonymo Mentos w pojedynku z 8Pancakes. Drużyna z Karolem "Nitro" Przedpełskim w składzie dostała się do półfinału nie bez problemu. W niemalże wszystkich seriach potrzebowała bowiem trzech map do zwycięstwa. Jeśli będzie w stanie pokonać Anonimowych to raczej w podobnym stylu, ponieważ ci udowodnili już w poprzednich edycjach swoją wartość. Kamil "Kamisseq" Lepper i spółka będą tutaj faworytami, ale raczej możemy się spodziewać wyrównanej batalii z obu stron.

Następnie przyjdzie pora na kolejne polskie derby. MAJTKOMAT oraz kokpiT spotykają się po raz kolejny w półfinale i tym razem Adrian "darkosek" Janus wraz z kolegami będą chcieli się zemścić za poprzednią edycję. Wówczas ekipa Kamila „Kozoka” Kozła pokonała rywali i awansowała do finału, gdzie nie udało jej się wygrać etapu Weekly. Porażka z Anonymo musiała zaboleć, ale teraz kokpiT ma ponowną szansę, aby spróbować swoich sił na szczycie. Przedostatnią przeszkodą jest jednak dość nieprzewidywalna siła w postaci MAJTKOMATU.

Harmonogram dzisiejszych spotkań w ramach VALORANT EAST: UNITED:

9 października

Półfinały

13:30 Anonymo Mentos vs 8Pancakes BO3
13:30 kokpiT vs MAJTKOMAT EU BO3

Finał

ASAP TBD vs TBD BO3

Transmisję będzie można obejrzeć w tym miejscu. Więcej informacji na temat VALORANT EAST: UNITED i dotychczasową klasyfikację znajdziecie w naszej relacji tekstowej pod tym adresem.