Błyskawiczny rozwój kariery

Jak podaje hiszpański dziennikarz esportowy Marián "Eros" Stoica pracujący dla portalu Blix.gg, pomiędzy Polakiem a Vitality doszło już do zawarcia ustnej umowy. Jeśli zostanie ona sfinalizowana, oznaczać to będzie ogromny krok w karierze młodego dżunglera.

Daglas ma za sobą zaledwie jeden rok występów na poziomie Europejskich Lig Regionalnych. Czas ten spędził w greckim Anorthosis Famagusta Esports, gdzie odniósł pierwsze sukcesy. Latem udało mu się zwyciężyć w Greek Legends League, co zagwarantowało mu udział w play-inach European Masters 2022 Summer. Na tym jednak Daglas i spółka nie zaprzestali. Zdominowali oni grupę A i dostali się do głównej fazy turnieju. Warto wspomnieć, że w znacznej większości meczów polski dżungler błyszczał i był motorem napędowym dla całego zespołu.

Zmiany w akademii Vitality

W Vitality.Bee Daglas zastąpić ma Duncana "Skeanza" Marqueta, który związany był z Pszczołami od stycznia 2019 roku. Zgodnie z tym, co mówi Eros, to nie jedyna zmiana, jaką akademia francuskiej organizacji planuje na rok 2023. Obecnie trwają try-outy, z których wyłonieni zostaną gracze na każdą pozycję.

Choć Vitality.Bee należy do czołowych drużyn ligi francuskiej, to nigdy nie udało się jej zdobyć pierwszego miejsca. Przez ostatnie lata przez zespół przewinęli się m.in. Sebastian "Color" Czyżyk, Damian "Lucker" Konefał i Miłosz "R4VEN" Domagalski. Do 2024 roku kontrakt z organizacją podpisał Jakub "Jactroll" Skurzyński.