Rozpoczynamy od grupy A

O godzinie 17 na Polach Sprawiedliwości pojawią się pierwsi uczestnicy turnieju, czyli AGO ROGUE oraz Iron Wolves. Dla akademii Łotrzyków turniej ten może być ostatnim występem przed polsko-bałtycką publicznością. Wszak Rogue ogłosiło, że łączy siły z hiszpańską organizacją KOI. Plotki mówią, że oznaczać to będzie przenosiny drugiej drużyny właśnie do regionu z Półwyspu Iberyjskiego. Wracając jednak do samego meczu, będziemy mieli okazję zobaczyć, czy po niezbyt udanym letnim sezonie Żelazne Wilki podniosą się z kolan. Wtedy udało im się zająć jedynie szóste miejsce, a mając w pamięci świetny występ z wiosny, było to po prostu bardzo mało. Dzisiejsza wygrana z AGO ROGUE mogłaby pokazać prawdziwą siłę ekipy Sauliusa "Sauliusa" Lukošiusa. Z drugiej strony rywal jest piekielnie silny, a do tego wściekły, że latem nie udało mu się stanąć na najwyższym szczeblu podium.

Następnie o godzinie 20 dojdzie do spotkania pomiędzy Illuminar Gaming oraz devils.one. Tutaj, biorąc pod uwagę występy z lata, bez dwóch zdań zawodnicy z organizacji spod szyldu oka są faworytami. Wtedy walczyli oni o najwyższe lokaty, a teraz nie zakładamy żadnych zmian w ich planie. Warto wspomnieć też, że podczas zeszłorocznej edycji jesiennego turnieju IHG zajęło drugie miejsce, przegrywając wielki finał 3:2 z AGO ROGUE. Z drugiej strony dzisiejszego spotkania stoi jednak devils.one. Młode diabły przeszły trudną drogę kwalifikacyjną, na której jednak udało im się pokonać rywali takich jak wspomniane wcześniej Iron Wolves. Czy w obliczu tak dobrej rundy rozgrzewkowej devils.one będzie mogło powalczyć w Super Pucharze?

Dzisiejsze pojedynki w ramach Super Pucharu prezentują się następująco:

25 października
17:00 AGO ROGUE AGO ROGUE vs Iron Wolves BO3
20:00 Illuminar Gaming vs devils.one BO3

Warto dodać, że wszystkie rozgrywane będą w formule BO3. Z każdej grupy zwycięsko wyjdą po dwa zespoły, które rywalizować będą w play-offach. Gracze walczyć będą w formule fearless, co oznacza, że każda z drużyn może tylko jednokrotnie wybrać danego bohatera. Rozgrywki śledzić można na kanale Polsat Games na Twitchu oraz YouTube.