kokpiT doceniony

Informację o zaproszeniu na turniej dostaliśmy od samych organizatorów za pośrednictwem Twittera. Kamil "Kozok" Kozioł wraz z kolegami zostali wyróżnieni za wyniki w ostatnich trzech Weekly Cupach. Dla bacznych obserwatorów VEU to żadna nowość. kokpiT w trzecim sezonie stale meldował się na czołowych miejscach klasyfikacji, a przez ostatnie trzy tygodnie dwa razy odpadał dopiero w półfinale. Najsłabszym wynikiem tego zespołu była eliminacja w ćwierćfinale w piątym Weekly.

Tym samym znamy już wszystkie drużyny, które będziemy mogli obserwować podczas ostatniego już Monthly. Pierwszym z nich jest Anonymo Mentos, które co prawda przegrało w finale, ale po dyskwalifikacji MAJTKOMATU i naruszenie regulaminu rozgrywek przez Gustsa "M1KKETA" Miezisa, dostało w końcu slota. Oprócz dwóch polskich ekip zobaczymy też dwie zagraniczne, a są nimi ENTERPRISE ESPORTS oraz Diamant Esports. Zwycięzca Monthly awansuje do finału trzeciego sezonu, gdzie na swoich rywali czeka już NOM JR.

Monthly Cup rozpocznie się w najbliższą sobotę. Transmisję będzie można obejrzeć w tym miejscu. Więcej informacji na temat VALORANT EAST: UNITED i dotychczasową klasyfikację znajdziecie w naszej relacji tekstowej pod tym adresem.