Chet wraca do NRG

Formacja ta nie mogła pochwalić się wieloma osiągnięciami w przeszłości FPS-a Riotu. Była jednak mimo wszystko trwałą siłą na amerykańskiej scenie i niejednokrotnie walczyła o ważne miejsca w lidze. To oraz wyrobiona marka w swoim regionie zdecydowały o tym, że NRG pojawi się we franczyzie. I nadszedł w końcu czas, w którym to zaczynamy poznawać kolejne elementy układanki tej formacji.

A pierwszym z nich jest trener i nie bez powodu ogłoszenie tego nazwiska zostało potraktowane priorytetowo. Chet "Chet" Singh nie tylko był już na ławce szkoleniowej VALORANTA w NRG, ale także i Counter Strike'a. Mało tego to nie jest tylko i wyłącznie powrót szkoleniowca do tej ekipy, ale też ogromny ruch transferowy dla tej organizacji. Chet przez ostatnie kilka miesięcy był przecież częścią najlepszej amerykańskiej marki FPS-a Riot Games, czyli OpTic Gaming.

Wraz z jego pomocą zawodnicy tej formacji zajęli drugie miejsce w Challengers NA Stage 1, wygrali Masters w Reykjaviku, zostali wicemistrzami Ameryki w Challengers Stage 2, uplasowali się na trzeciej lokacie Masters w Kopenhadze i dodatkowo byli w najlepszej dwójce na mistrzostwach świata w Stambule. Nowy rozdział NRG zapowiada się więc całkiem interesująco.