Rogue rozstaje się z AGO

A stało się to przy okazji postu zachęcającego do oglądania finału Super Pucharu Ultraligi. Tweet opublikowany przez AGO ROGUE został podany dalej przez samą Baumann z dość jednoznacznym komentarzem. – Przyjdźcie i obejrzyjcie nasz Last Dance jako AGO ROGUE w Ultralidze. To koniec pewnej epoki, dziękuję za wszystko Macieju Opielski i Jakubie Szumielewiczu. Zbudowaliście z nami najlepszą fabrykę talentów w Europie i zawsze będę wam wdzięczna – czytamy we wpisie.

Nie jest to wielkie zaskoczenie, jako że plotki o rozstaniu AGO i Rogue pojawiały się już od dłuższego czasu. Wynikało to z tego, że długo mówiło się też o połączeniu Rogue z KOI w ramach współpracy przy League of Legends European Championship. Tak też się stało, ponieważ na początku października dostaliśmy oficjalną informację o tym, że faktycznie organizacja połączy się z formacją hiszpańskiego streamera Ibaia "Ibaia" Llanosa i będzie z nią dzielić slota w LEC. Jak można się domyślić, to narodziło wiele pytań o przyszłość AGO ROGUE. I właśnie oficjalnie usłyszeliśmy odpowiedź od osoby postawionej bardzo wysoko w hierarchii amerykańskiej marki. Nie ma tu już więc miejsca na dwuznaczności, Super Puchar Ultraligi jest ostatnią okazją, aby kibicować AGO ROGUE w takiej formie i pod polską flagą.

Obserwujcie Last Dance AGO ROGUE na żywo! Finał Super Pucharu Ultraligi z udziałem akademii Łotrzyków oraz Illuminar Gaming już trwa. Mecz ten można śledzić na kanale Polsat Games na Twitchu oraz YouTube.