Gamerzy znów w freak fighcie

To nie pierwszy raz, kiedy osoby związane z wirtualnym światem gier postanawiają zawalczyć. Szerokim echem odbiła się przecież walka Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie esportowców związanych z serią gier Counter Strike, z Michałem "Owcą" Owczarzakiem, twórcą treści o tematyce siłowni i zdrowego odżywiania.

Teraz w oktagonie będziemy mogli śledzić poczynania dwóch kolejnych przedstawicieli gamingu. Leh od lat tworzył treści na portalach takich jak Youtube, Twitch czy Facebook Gaming. Największą popularność przyniósł mu content z Counter Strike'a: Global Offensive, Fortnite'a, czy Call of Duty: Warzone. Od czerwca tego roku aktywność Leha w internecie zmalała, co miało związek z depresją, z którą się zmagał.

Po drugiej stronie ośmiokąta stanie Diables. On z kolei swoją popularność w ostatnim czasie zawdzięcza grze Grand Theft Auto V i serwerowi 5City. Panowie zawalczą w standardowych trzech trzyminutowych rundach w formacie boksu w małych rękawicach. Pojedynek odbędzie się 10 grudnia podczas gali HIGH League 5 na Atlas Arenie w Łodzi.