izak komentatorem IEM Rio 2022

izak jest jednym z najpopularniejszych twórców nie tylko w środowisku CS:GO, ale także i w całym polskim internecie. Nic więc dziwnego, że kiedy pojawia się za komentatorskim biurkiem, nagle zbierają się tysiące widzów. Komentarz Skowyrskiego towarzyszy fanom CS-a już tylko sporadycznie, ale kiedy się pojawia, dzieje się tak przy okazji dużych wydarzeń. Tak było m.in. podczas ostatniego PGL Majora w Antwerpii, gdzie mogliśmy go usłyszeć u boku takich osobistości jak Maciej "Morgen" Żuchowski oraz... Filip "Paris Platynov" Kulon. Teraz ponownie przyjdzie nam okazja obejrzeć najważniejsze mecze rozgrywane w Rio wraz z izakiem.

A kiedy konkretnie zagości w studiu? Skowyrski będzie komentował mecze, które rozpoczną się już 11 i potrwają do 13 listopada. To oznacza, że usłyszymy jego głos podczas dwóch ćwierćfinałów, półfinałów oraz potencjalnie także i wielkiego finału. Pierwsze spotkania z jego komentarzem przypadną na pojedynki Teamu Spirit z Heroic o godzinie 18:00 oraz FURII z Natus Vincere o godzinie 21:30.

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Intel Extreme Masters Rio Major Championship 2022 rozegrane zostanie między 31 października a 13 listopada i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 1,25 miliona dolarów. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

IEM Rio Major 2022