W stawce gracze z doświadczeniem międzynarodowym

A wszystko to z uwagi na rozpoczynające się już za chwilę krajowe zmagania w ramach PUBG Polska Liga. Będzie to szansa dla fanów jednego z protoplastów gatunku, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w starciu z innymi zapaleńcami. Na linii startu zobaczymy w sumie 31 formacji, z czego 16 wyłoniono na drodze zakończonych w ostatnią niedzielę eliminacji. Co ciekawe, wśród uczestników znaleźli się m.in. Daniel "eXvolution" Romański, Łukasz "MajsterZ" Podeszwa czy też znany z Izako Boars Paweł "ghostar" Smoliński, czyli gracze mający na swoim koncie doświadczenia związane z regularną rywalizacją na arenie międzynarodowej.

Polska Liga PUBG rusza już za chwilę

Tak czy inaczej, skoro eliminacje zostały już zakończone, to nadeszła pora, by ruszyć z właściwą częścią rozgrywek. Te podzielone zostały na trzy dni, tj. 27 listopada, 11 grudnia oraz 18 grudnia – w tych terminach liga toczyć będzie zmagania od godziny 18:00. W każdej kolejce odbędą się w sumie cztery rundy, zaś areną walki będą piaszczysty i nieprzyjazny Miramar oraz pełen zielonych przestrzeni i swojskich klimatów Erangel. Końcowy triumf w wydarzeniu od PUBG Polska padnie łupem tego kwartetu, który po ostatnim meczu będzie mieć na swoim koncie największą liczbę punktów. Dodatkowo trzy najlepsze drużyny, jeżeli uda im się utrzymać skład, otrzymają zaproszenie do kolejnego sezonu ligi.

Rywalizację w ramach PUBG Polska Liga wraz z komentarzem śledzić będzie można na Twitchu pod tym adresem. Tam znajdziemy również wideo ze wspomnianych kwalifikacji oraz losowania grup. Więcej informacji na temat ligi PUBG Polska znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej oraz na oficjalnym Discrodzie.