Wataha opuszcza Anonymo Mentos

To dość gorzka informacja dla wszystkich fanów Roberta "vilczka" Ptoka i spółki. Chociaż nie udało im się wywalczyć awansu do play-offów w VALORANT Regional League East Surge Stage 2, nie brakowało w ich spotkaniach emocji i walki o zwycięstwo. Koniec końców wyścig był jednak niezwykle wyrównany i do ostatniej kolejki nie wiadomo było, kto zagra w fazie pucharowej. Anonimowi musieli obejść się smakiem, a split ten zakończyli na szóstej lokacie.

Nie oznacza to jednak, że pobyt ex-Watahy w Anonymo był bez sukcesów. Gracze niejednokrotnie udowadniali swoją wartość na innych turniejach. Na wydarzeniu Puchar Sławy wywalczyli sobie pierwsze miejsce, a w trakcie VALORANT EAST UNITED byli jedną z najsilniejszych ekip tych zawodów. Udowodnili to najpierw wygrywając trzeci Weekly Cup, awansując na Monthly. Tam przegrali jedynie z Lenovo Honved w finale. W trakcie finałów trzeciego sezonu dotarli do finału drabinki przegranych, gdzie zostali wyeliminowani dopiero przez późniejszych mistrzów, czyli Zero Tenacity.

vilczek, Kamil "Kamisseq" Lepper, Kamil "kamilhvh" Szymanek, Damian "Incredible" Dyl, Szymon "nyczu" Kulik oraz Michał "NOKOCU" Michałów żegnają się z organizacją i szukają nowego domu. Los ostatnich dwóch panów był niepewny już od jakiegoś czasu. Teraz wiemy już, że na pokładzie Anonimowych nie pozostanie kamień na kamieniu i nie wiadomo, kto zastąpi poprzedni skład z byłej Watahy.