Grypciocraft chwali się nowym składem

Grypciocraft to organizacja, która wywalczyła sobie miejsce w lidze polsko-bałtyckiej na drodze turnieju promocyjnego. Jest to jedna z dwóch nowych marek, jaką przyjdzie nam zobaczyć w nadchodzącym wiosennym splicie. Nic więc dziwnego, że wiele osób czekało na ogłoszenie składu. Grypciocraft w końcu odkrył karty i przedstawił nie tylko wszystkich zawodników, ale także i członków sztabu szkoleniowego.

Na górnej alei w trykocie tej formacji zobaczymy Mustafę "pr1me" Biliciego. To gracz, który wcześniej reprezentował takie ekipy jak Galakticos, DP Academy czy też Beşiktaş Academy w Turkish Championship League oraz Turkey Academy League. W lesie zobaczymy znajomą ksywkę Marcina "behave'a" Pawlaka. Doświadczony Polak w minionym roku reprezentował barwy TT willhaben. Alejkę na środku Rozpadliny Przywoływaczy będzie natomiast okupować Krzysztof "Frygo" Chibowski, którego wcześniej mogliśmy oglądać tylko w Entropiq i to przez zaledwie dwa miesiące. Na dole mapy Grypciocraft postawił na duet Berkanta "Avry" Ilhana (wcześniej TP Adequat Academy) oraz Mehmeta "ShawiKatami" Efe (Galakticos).

Trenerem głównym formacji zostanie Onur "Paxii" Kayi. Erdem "Ekin" Ekin oraz Kacper "TOXICNESS" Helak zostaną trenerami, a analitykiem będzie Maciej "Aqfarel" Jeleń. O tym, jak zaprezentuje się ten nowy kolektyw, będziemy mogli przekonać się już 16 stycznia podczas pierwszych rozgrywek dziewiątego sezonu Ultraligi.

Tak będzie wyglądać skład Grypciocraftu w 2023 roku:

Mustafa "pr1me" Bilici
Marcin "behave" Pawlak
Krzysztof "Frygo" Chibowski
Berkant "Avra" Ilhan
Mehmet "ShawiKatami" Efe
Onur "Paxii" Kayi