Goskilla
1:0 Illuminar Gaming
Hiro
Gnar
PolskiKoz
Camille
ShadowUS
Vi
Krysia
Sejuani
Roison
Viktor
Mrozku
Yone
Neramin
Varus
Lothen
Ashe
Czypsy
Heimerdinger
Syrpy
Renata Glasc

Już w pierwszej minucie wynik zabójstw po zejściu Krystiana "Krysi" Dobrzańskiego na górną aleję otworzył Jarosław "PolskiKoz" Marchewka. Radosław "ShadowUS" Walkowiak od razu odpowiedział zejściem na drugą stronę Summoner's Riftu i byliśmy świadkami zanurkowania pod wieżę. To skończyło się wymianą dwa za jeden na korzyść Goskilli, a warto podkreślić, że oba zabójstwa zdobył Hasan "Neramin" Samarsın. To odmieniło losy rozgrywki, gdyż później turecki strzelec dwa razy z rzędu wyeliminował przeciwnika na dole mapy, tym razem w akcji dwóch na dwóch. Ponadto GSK wzięło dwa pierwsze smoki (Podniebnego i Oceanicznego).

Illuminar Gaming miało przewagę jedynie na górnej alei. Natomiast to też do czasu, ponieważ w 13. minucie PolskiKoz wszedł zbyt agresywnie i upadł pod wieżą z rąk Alexandre "Hiro1" El Hodebeya. Następnie Goryle skutecznie powiększały swoją przewagę, biorąc Herolda, a z nim wieżę na środkowej linii oraz potem idąc po Górskiego Smoka. Później obie ekipy czekały już tylko na czwartego smoka. Przy nim dużo lepszą pozycję zdobyła Goskilla, dzięki czemu bez żadnych problemów przygarnęła duszę.

Goskilla z lekkimi problemami kończy z IHG

W pierwszej walce drużynowej przy Baronie kapitalną superumiejętność w pięć osób rzucił Kamil "Syrpy" Pękacki, a jego formacja wygrała ją dwa za zero. Kolejną walkę zobaczyliśmy zaś przy Starszym Smoku, lecz w niej Syrpy nie trafił już nikogo. Jej bohaterem był świetnie ustawiony Neramin, a swoje zrobił również ShadowUS, który dobił fioletowego potwora. Ostatnia akcja odbyła się zaś w bazie Illuminar, gdzie strzelec Goryli z łatwością zgarnął potrójne zabójstwo, a jego formacja poszła po Nexus.

Ultraliga ciągle trwa. Już za chwilę Iron Wolves podejmie Zero Tenacity. Transmisję można śledzić na kanałach Polsat Games na TwitchuYouTube. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: