Team ESCA Gaming
1:0 Komil & Friends
sheru
Ornn
Makony
Nasus
Uciu
Viego
Ketim
Wukong
trilan
Seraphine
lee sang
Corki
Miś
Varus
Miko
Xayah
Gerro
Karma
Catra
Rakan

Gra rozpoczęła się bardzo spokojnie. Przewagę w dobitych stworach miał Team ESCA Gaming, który w ósmej minucie podjął Herolda. W tym samym czasie Komil & Friends wzięli pierwszego smoka. Za to pierwszą krew po zejściu Jakuba "Uciu" Górniaka na dolną aleję zgarnął Michał "Miś" Kopacz, a w całej akcji ESCA wygrała 2-0. Następnie znów zobaczyliśmy taką samą wymianę Herolda za smoka, tym razem Górskiego. Natomiast dużo bardziej korzystała z tego ESCA, gdyż wzięła dwie wieże i już w 17. minucie miała prawie sześć tysięcy sztuk złota przewagi.

Szybki finisz Teamu ESCA Gaming

W pierwszej walce drużynowej nie było czego zbierać. sheru fenomenalnie użył superumiejętności, a Miś zadał olbrzymie obrażenia. Dzięki temu Team ESCA Gaming wygrał cztery za zero i poszedł po darmowego Nashora. Jedyną odpowiedzią KNF było podebranie trzeciego smoka i zbliżenie się do Duszy Hextechowej. Po tym jednak ESCA z łatwością weszła do bazy przeciwników, niszcząc dwa inhibitory, a sheru był nie do powstrzymania. Pewną nagrodą pocieszenia dla Komili było zniszczenie trzech wież przez Bartosza "Makony'ego" Dąbrowskiego, aczkolwiek chwilę później ESCA zgarnęła smoka oraz co najważniejsze Barona. A z jego wzmocnieniem sięgnięcie po Nexus w 30. minucie było już tylko formalnością.

Ultraliga ciągle trwa. Już za chwilę exeed podejmie Alior Bank Team z rezerwowym zawodnikiem na górnej alei. Transmisję można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu i YouTube. Po więcej informacji dotyczących dziewiątego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: