Wtorek rozpoczęliśmy od starcia wicemistrzów świata. Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) zmierzył się z Bartoszem "bejottem" Jakubowskim (Widzew Łódź). Dwumecz zakończył się remisem i zwycięstwem reprezentanta Kolejorza.

W środę zakończyła się seria meczów bez porażki Dawida "Dewidka" Kamasińskiego z Piasta Gliwice w rozgrywkach PRO. Pierwszym zawodnikiem, który pokonał reprezentanta niebiesko-czerwonych był Szymon "Błachu" Błachowiak.

Za niespodziankę tygodnia można uznać stratę punktów damiego w meczu z Bartoszem "Bartasem" Trittem. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników postawił się swojemu rywalowi, który reprezentuje barwy Rakowa, i zremisował z nim w drugim spotkaniu.

Czwarty tydzień rozgrywek zakończyliśmy na naszym oficjalnym streamie. Widzowie mogli na żywo obserwować dwa dwumecze:

  • Miłosz "milosz93" Bogdanowski (Legia Warszawa) – Dominik "Bogyys" Boguś (Warta Poznań).
  • Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) – Robert "Roberto" Bujnicki (Sandecja Nowy Sącz)

Gracze dostarczyli nam 21 goli, a górą w starciach byli zawodnicy, którzy reprezentują kluby z Poznania. Bogyys dopisał na swoje konto cztery punkty, a aktualny mistrz Polski zdobył komplet punktów.

Kolejny tydzień rozgrywek PKO BP Ekstraklasa Games PRO będzie wyjątkowy, ponieważ tylko w środę czekają nas spotkania w ramach 17. i 18. kolejki. Wybrane mecze będzie można oglądać tego dnia na żywo o 22:30 na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games oraz na Twitchu i YouTube Polsat Games.

Źródło: informacja prasowa