Shlatan pokonuje Daglasa w pojedynku leśników

GameWard zaskakuje w każdym kolejnym spotkaniu. Tym razem formacja, do której należy Oskar "Raxxo" Bazydło, zwyciężyła BK ROG Esports i tym samym jest krok bliżej, by osiągnąć pierwsze miejsce w tabeli, To niebywały sukces drużyny, na którą nikt nie stawiał przed startem ligi. Ekipa Polaka pokazuje agresywny, ale również precyzyjny styl gry. Team BDS Academy natomiast zaliczyło natomiast szaloną grę przeciwko Teamowi GO. Pierwsze minuty zapowiadały klęskę polskich zawodników, jednak seria świetnych walk drużynowych w wykonaniu akademii szwajcarskiego zespołu przypieczętowała wygraną na ich koncie.

Spotkanie dnia natomiast było jeszcze bardziej ekscytujące, niż wszystkim się wydawało. Bitwa, w której połowa zawodnikami była Polakami, nie mogła przebiec w spokojny i kontrolowany sposób. Pszczoły genialnie rozpoczęły rozgrywkę, całkowicie tłamsząc swoich rywali. Kacper "Daglas" Dagiel  na początku przytłoczył swojego konkurenta, operując swoją ikoniczną postacią, jaką jest Bel'Veth. Dalsze akcje były serią błędów, która finalnie doprowadziła do porażki Vitality.Bee.

Tak prezentują się wyniki wczorajszych meczów Polaków w La Ligue Française:

8 lutego
18:00 BK ROG Esports
Czekolad
0:1 GameWard
Raxxo
BO1
20:00 Team GO 0:1 Team BDS Team BDS Academy
Agresivoo, Erdote
BO1
21:00 Vitality.Bee
Daglas, Czajek, Jactroll
Team Vitality 0:1 Solary
Melonik, Shlatan
BO1

Woolite niepowstrzymany, lecz przeciwnicy stawili opór

NLC nadal jest dominowane przez dwóch faworytów. Nord Esports oraz Riddle Esports nie mają sobie równych. Niespodziewanie jednak Vanir postawiło znacznie większy opór, niż wielu ekspertom się wydawało. Gracze tej formacji kontrolowali początek rozgrywki i nie dawali nabierać swojemu nemezis zbyt dużej przewagi w złocie. Ostatecznie jednak bitwa o punkt duszowy ukazała nam różnicę klas. Mało tego, Wao "Wao" Dai zdobył Pentakilla i ostatecznie rozgrywka zakończyła się w 34. minucie.

8 lutego
19:00 Nord Esports
Woolite
NORD Esports, NORD Logo 1:0 Vanir BO1

Bruness coraz bliżej pierwszego miejsca w tabeli Grecji

Grecka liga jak na razie nie zaskakuje nas rezultatami. Marcin "Belit" Swereda grający w barwach Gamespace MCE przegrał kolejny mecz i tym samym jego formacja poległa szósty raz z rzędu. Paweł "HeSSZero" Karwot natomiast zaczyna natomiast dominować tę ligę. WLGaming wygrało po raz czwarty, a już w kolejnym tygodniu przekonamy się, zawodnicy tej ekipy są w stanie zagrozić Anorthosis Famaguście. Pozytywnie zaskoczył też Wojciech "Typical" Maziejuk W starciu Panathinaikos Esports z Teamem Phantasma ten drugi skład był faworytem, ale podopieczni ateńskiego klubu sportowego nie zostawili na rywalach suchej nitki.

Tak prezentują się wyniki wczorajszych meczów Polaków w GLL:

8 lutego
19:00 Anothorsis Famagusta 1:0 Gamespace MCE
Belit
BO1
20:00 Wild Panthers Esports 0:1 WLGaming
HeSSZero, Bruness
BO1
21:00 Team Phantasma 0:1 Panathinaikos Esports
Typical
BO1